Jump to content
IGNORED

Klasična muzika


Amelija

Recommended Posts

drugar se zove nils fram

 super mu je album Spaces iz 2013. ove godine je izdao album Solo koji se može preuzeti for free na http://www.pianoday.org/ a pre par dana mu je izašao OST za film Victoria.

 

on topic: naleteo kod drugarice na ovog cara i njegovu maestralnu izvedbu:

 

Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 5 weeks later...

hej, hej batticuore, sestro po muzici, auh, pocrveneh, zaista:)

e pa, uzvracam! i tebi kao i ostaloj braci i sestrama po muzici na ovim stranicama. 

 

ma sve je lepse sa saundtrekom;))

Link to comment
  • 3 weeks later...

hej, hej batticuore, sestro po muzici, auh, pocrveneh, zaista:)

e pa, uzvracam! i tebi kao i ostaloj braci i sestrama po muzici na ovim stranicama. 

 

ma sve je lepse sa saundtrekom;))

:)

 

 

******

 

Link to comment

sinoc bio zanimljiv koncert filharmonije, odnosno barem prvi deo. u njemu svirali rahmanjinove varijacije na temu paganinija a odmah za njima i lutoslawskog odnosno njegove varijacije na ove varijacije. bilo je jako dobro, pogotovo mi se ponovo svidja kako zvuci orkestar, imao sam jedno vreme period kada su mi delovali neuvezbani zbog cega sam i prestao da ih gledam. cak mi nije smetalo to sto je lajovic ovo dirigovao sa za moj ukus pojacanim tempom.

u dve nedelje sam ih sada gledao u dva odlicna izdanja, ovo sinoc i kada su svirali malerovu petu simfoniju. 

Link to comment

@batticuore ;)  :)

 

yolo, kad vec pomenu malerovu 5tu, rado bih da ispravim nesto sto me kopka od kada sam postavila link gore (zaista ne znam sta mi bi). svo postovanje soltiju, naravno, al karajan transportuje, po meni, u sasvim drugu dimenziju.

 

dakle, ispravka, 5ta (adagietto) pod palicom h.v. karajana:

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Arianne Savall (kćerka Jordi Savall-a i Montserrat Figueras) je veoma zanimljiva pojava, ima i solo snimke, biće zabavno pratiti je u budućnosti:

 

 

 

 

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...