Jump to content
IGNORED

Klasična muzika


Amelija

Recommended Posts

Rahmanjinov svira samog sebe Etude 33/2http://www.youtube.com/watch?v=TmH_Aq4Od7wConcerto no.3Jos uvek najbolja verzija, po meni. Mnogi se jos uvek cude kako je hladno i pribrano SR izvodio svoja dela. http://www.youtube.com/watch?v=oA0kXDMKiLgOstatak ima na yt, kao i svi ostali koncerti, ako nisu do sad skinuti (ovo je izgleda sa RCA Victor cd-a, NAXOS je objavio svoj cd set kompletnih Rahmanjinovih snimaka sa boljim transferom, ali i ovako se sasvim dobro cuje).naxos

Edited by anantaram
Link to comment
Samo to :lol: Imaju li neki deadline?
Ne mogu sad da nađem, mislim da se 2015-ta pominjala kao krajnji rok. Sad vidim da Antonijev Ottone in Villa već imam i da je izdat 2010-te (a Arkiv ga je izdao 2011-te), izgleda da ove godine ništa nije izašlo. Šteta.
Link to comment

Da, izgleda da je rok 2015. Ne znam kako ce to da postignu posto im manje od 100 cd-ova ne gine. Sad su na 20+. :(Sto se mene tice, cekam da objave koncerte za violu d'amore i da gambu, posto je oni relativno retki, i jos neke egzoticne koncerte, kao i ostatak duhovne muzike, concerti sacri, moteti, opere... Prihvatam da budem uskracen za koncerto za violinu broj 3454753 koji je isplivao pored S. Marka u poslednjoj poplavi. cool.gif

Edited by anantaram
Link to comment
Bariton Bryn Terfel u februaru dolazi u Zagreb. poveznica Ne pise sta je na programu, ali je verovatno neki medley operskih pop hitica za siru javnost.
gledala sam juce prenos zigfrida iz meta, bas je bilo dobro, jedino sto terfelov vanderer izgleda negde na pola puta izmedju elrika i bore djordjevica. Edited by BraveMargot
Link to comment
005492.jpg005480.jpgHail.gifIpak neka nova izdanja za ovu godinu (u poslednjem trenutku).edit: jedino ne kapiram zašto sve ovo ne izdaju u 24 bita, kad im je to najambiciozniji projekt početka ovog veka. Edited by Anonymous
Link to comment
gledala sam juce prenos zigfrida iz meta, bas je bilo dobro, jedino sto terfelov vanderer izgleda negde na pola puta izmedju elrika i bore djordjevica.
Iskocio iz Fukushime. :lol: Izgleda zanimljivo ali mozda malo odvraca paznju od muzike, koja uvek treba da bude glavna. Najgora u ovome je LA Opera gde su se stvari otrgle kontroli. Nadam se da ono nije buducnost, mislim operske produkcije. :unsure: Najbolja je ipak Metova klasicna stara produkcija koju su koristili do skora. Imao sam priliku i da odem tamo dok je trajalo. <_< Ali dobro, kapiram da nije moglo tako doveka. Edited by anantaram
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...