Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Ubi ga Tramp 9-7. Sjajan meč!Sem Ronija, dva možda i najomiljenija igrača u finaluSvjetsko prvenstvo počinje 17. aprila, u prvom meču branilac titule Robertson protiv Trampa, ludilo u najavi

Link to comment
  • 2 weeks later...

@neko iz mase: a nije ga bas odr'o ali da, selbi nema kalibar pobednika, toliko cesto dogura do finala ali ne osvoji istobtw pocelo je svetsko prvenstvo, u last 16 za sad se plasirali tramp karter vilijams koup marfi i ding

post-176-13031410575582.jpg

ako je neko gledao trampa vs robertsona, bio je jako lep mech : )dans igraju hendri i osalivan :wub:Live Scoresdosadasnji rezultati:

18 Apr DING JUNHUI 10 - 2 JAMIE BURNETT ROUND 117 Apr MARK J WILLIAMS 10 - 5 RYAN DAY ROUND 117 Apr ALLISTER CARTER 10 - 3 DAVE HAROLD ROUND 117 Apr SHAUN MURPHY 10 - 1 MARCUS CAMPBELL ROUND 117 Apr JAMIE COPE 10 - 7 ANDREW PAGETT ROUND 116 Apr NEIL ROBERTSON 8 - 10 JUDD TRUMP ROUND 1

Link to comment

Dobro je, ja mislio ja jedini pratim ovo. Eve ga nastavak rezultata na pisanije koleginice Amaldi, da vidimo ko je manjkao danas (18. aprila)

Stephen Maguire (Scot) 9-10 Barry Hawkins (Eng), izenađenje, pogotovo nakon što se Megvajer vratio iz jarka na sredini mečaStephen Hendry (Scot) 10-9 Joe Perry (Eng) Stari je to taktičar, ali mislim da mu je dženaza od Selbija u sledećem kolu, ali eto poslastice već u 1/8Peter Ebdon (Eng) 4-5 Stuart Bingham (Eng) Nešto sam tipovao na Ebdona, valjda se izvučeRonnie O'Sullivan (Eng) 7-2 Dominic Dale (Wal) JakoTM u drugom sešnu, očekujem prolaz i ludački snuker protiv Šona Marfija u sledećem kolu pa koga živci izdaju prvog. Mada imam osjećaj da će to biti Roni, ipak je čovjek u problemima a la Nataša Bekvalac

Edited by NekoIzMase
Link to comment

Idemo dalje, bilo je par zanimljivih mečeva, da vidimo bez koga smo ostali danas. Graeme Dott (Scot) 10-7 Mark King (Eng)Dot, bivši sv. prvak ide na Kartera, očekujem sjajan meč. Marco Fu (HK) 8-10 Martin Gould (Eng)Ne znam kakve je bunike jeo Fu, ali je danas promašivao i otvorene, i zicere, pokušavao neke ludačke poteze, a Gould ga nije ometao u tome, a nije ni briljirao. Gould ide na Trampa, očekujem prolaz klinca bez velike muke, a potom se ukršta sa pobjednikom meča Karter-Dot, sve bolje od boljeg. Ricky Walden (Eng) 6-10 Rory McLeod (Eng)Kako ne navijati za MekLeoda, em crnac, em izgleda kao bubnjar Hendriksa, totalno hipi, ali u sledećem kolu ide na Higinsa najvjerovatnije, ne vidim kako prolazi ni pomoću trikova. Peter Ebdon (Eng) 8-10 Stuart Bingham (Eng)Nisam ovo ispratio, Bingam na Dinga ide. Ronnie O'Sullivan (Eng) 10-2 Dominic Dale (Wal)Roni jakoTM do samog krajaTM, 8 frejmova u cugu, vidjećemo pravu snagu protiv simpatičnog Marfija. Neki trenutni rezultatiJohn Higgins (Scot) 6-3 Stephen Lee (Eng)Favorit br. 1 po mnogima (pa i kladžama) odrađuje posao za sad. Mark Allen (NI) 6-8 Matthew Stevens (Wal)Tvrdo, ali Stivens izgleda bolje. Mark Selby (Eng) 3-1 Jimmy Robertson (Eng)Nije ovo faza takmičenja gdje bi Selbi kiksnuo.Update: Ladno je Stivens izgubio 10-9 iako je vodio 9-7 :isuse:

Edited by NekoIzMase
Link to comment
Mark Selby (Eng) 3-1 Jimmy Robertson (Eng)Nije ovo faza takmičenja gdje bi Selbi kiksnuo.
da, bas tako, prvi deo 8 1 pocinje drugi :):wub:edit: 9 1 jos jedan frejm i to bi bilo to >> best 16 : ) Edited by Lavinia Amaldi
Link to comment

Eve ga izgleda i taj frejm. Ocekujem zestoko nadmudrivanje u sledećoj rundi između Selbija i Hendrija uz blago do umjereno navijanje za Selbija

Link to comment

Eve ga izgleda i taj frejm. Ocekujem zestoko nadmudrivanje u sledećoj rundi između Selbija i Hendrija uz histerično i patkometrično navijanje za Hendryja.

Link to comment

Mene zivo interesuje dokle Trump moze da dogura... Za sada deluje da moze daleko, nekako je osvezio snooker...I malo offtopic, ali jace je od mene...Michaela-Tabb_1384047c.jpgSudice i finale... Da li samo mene pomalo dekoncentrise dok pokusavam da gledam mec koji ona sudi?

Link to comment

Eve ga izgleda i taj frejm. Ocekujem zestoko nadmudrivanje u sledećoj rundi između Selbija i Hendrija uz histerično i patkometrično navijanje za Selbija.Xoxo : )

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...