Jump to content
IGNORED

Djokovic Srdjan


Diskutant

Recommended Posts

Ma nemoj mi reći, nije bitno koliko plac vredi, to je brend...:DAko ćete da dajete placeve za džabe, mogli ste odavno to da uredite. U ovoj zemlji postoji na desetine hiljada ljudi koji bi itekako sa gotovim placem u džepu pronašli investitora i sagradili nešto. Prema tome, nema štete.P.S. sa jedne strane, teniska akademija kao brend za adut za dobijanje placa za džabe, a sa druge strane, ne zida se teniska akademija već stanovi sa nešto terena? Žao mi je, ovo drugo nije brend™.

Link to comment
  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    27

  • Кристофер Лумумбо

    15

  • pp34

    13

  • Diskutant

    13

Slažem se. mislio sam na Teniska akademija „Đoković” jeste brend. Poslovni centar nije.Pazi i ovako je dignuta prevelika buka u smislu da je odustao. Cela investicija bi bila 5-10, miliona evra, a Kragujevac realno čeka Fijatove kooperante da bi stvarno živnuo, a ne Srđana i Gorana.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
"Sadašnje rukovodstvo Teniskog saveza Srbije, na čelu sa Slobodanom Živojinovićem, nema nikakve veze sa uspesima Dejvis kup tima Srbije i osvajanjem Dejvis kupa. Srbija je prvak sveta u tenisu isključivo zahvaljujući igračima i njihovim porodicama", naglasio je Đoković.Đoković je priznao i da je zbog reforme Saveza i njegovog što boljeg funkcionisanja pristao, "na molbu ljudi koji će biti članovi novog Upravnog odbora", da se uključi u taj projekat, ali samo promocijom te ideje i dovođenjem ljudi koji bi na najbolji način vodili TSS.
Sto rece neko dugo je trpeo da ne prolaje...A i ne cudi me da je Radujkov Mondo pokrenuo tu pricu....
Link to comment

To su ljudi koji naprave jedan dogovor, a onda dovedu privatno obezbeđenje i sazidaju restoran, parking, uzurpiraju zemljište itd. I nema ko da im stane na rep jer ako neko udari na njih udario je na "ponos nacije". Živeli.

Link to comment
Kako smesan pokusaj pretnje..i kako su smesni ljudi koji ce ozbiljno zagristi na ovu pretnju alavog bacaca palacinki. Eto njega na mestu ministra za sport negde 2016.
Ova seljacina mi se brze penje na listi najodvratnijih likova nego njegov sin na ATP listi. Tesko govedo.
Link to comment
Ova seljacina mi se brze penje na listi najodvratnijih likova nego njegov sin na ATP listi. Tesko govedo.
Pa dobro, to je zato što ne brani puno bodova od prošle godine ;)Videćemo da li će iduće da zadrži momentum.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...