Jump to content
IGNORED

Fotografije, Druga liga Zapad


čekmeže

Recommended Posts

divan je rovinj i zimi, i zanimljive su ti fotke /ali, ali.... na gotovo svakoj ti je pomerena vertikala - ja bih to malo namincala u PSu, ovako mi se bas manta u glavi dok gledam :-)^ /u kom si to ataru fotkao - bice da nam je bio isti prostorno/vremenski okvir, rekla bih ... ☺

Link to comment
  • 2 weeks later...
divan je rovinj i zimi, i zanimljive su ti fotke /ali, ali.... na gotovo svakoj ti je pomerena vertikala - ja bih to malo namincala u PSu, ovako mi se bas manta u glavi dok gledam :-)
Odmah da mi kažeš kako se naminca vertiala u PS!
Link to comment
Odmah da mi kažeš kako se naminca vertiala u PS!
Одеш у јеловник, па тамо под "есцајг" има предјело "минцај вертикалу".(тј немам ФШ, за фотке трошим СветлуКомору, а тамо је то клик на десну алатницу, икона светог Опсецања и Нагињања, па онда одређујеш изрез померајући му углове, помераш изрез држећи слику за неку тачку унутар изреза, а нагињеш је држећи за тачку ван изреза.)пјафрж: а виђе јмса, сликао јеловник. Edited by расејан
Link to comment
  • 2 weeks later...

Gledam fotke sa prošlogodišnje turneje po Njemačku i prisećam se koliko je Hajdelberg prelep grad, pa reko da podelim sa raju.Malo je više fotki, modovima sloboda ako sam preterao da me opomenu, sa obzirom da sam kačio na istoj strani 7,8 fotki sa Jahorine, pa da ne zatrpavam topik...Uglavnom:P3241124.JPGP3241157.JPGP3241193.JPGP3241195.JPGP3241228.JPGP3241229.JPGP3241261.JPGP3241272.JPG

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...