Jump to content
IGNORED

Istorija: 2 svetski rat u Jugoslaviji


nesha taxista

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

To! Konkluzija stradalničke sage! Javljam utiske kad pogledam.P.S. jel ima ispravan peti deo, one verzije koje si dao se blokiraju na 40. i nekom minutu...

Link to comment

To bre, Amfilohije od samog starta! :0.6: Do 1944. od komunista pobijeno 40k ljudi u Crnoj Gori, po njegovim rečima! :pera: Otac Borisa Tadića, zašto li nisam iznenađen.

Edited by Filipenko
Link to comment
P.S. jel ima ispravan peti deo, one verzije koje si dao se blokiraju na 40. i nekom minutu...
Videh i ranije kada si prijavio, hvala, ne znam u cemu je fora, DVD sljaka OK ali kada ga ripujem u bilo koji format zaglavi se na tom nekom 42., 45. minutu ili koji je vec. Steta, jer to bas interesantan deo, profesor Mita Djordjevic koji prica kako je preziveo Mathauzen gde je poslat jer je bio ravnogorac (JuRaO tacnije) i onda kada se vratio u Beograd OZNa ga je strpala u isti zatvor gde ga je pre Mathauzena drzao Gestapo.Videcu da li mogu da resim ovaj tehnicki problem, nego sada nesto nemam vremena...
Link to comment
Vidim na kraju špice da emisije imaju neki sertifikat. Da li neko zna o čemu se radi?
Pojma nemam, nesto na grckom, pokusao da izguglam, bez rezultata. Mozda je neka grcka fondacija nesto dala neki kes, ili se film distribuirao tamo pa ima neki odgovarajuci sertifikat, ili to mozda nema nikakve veze sa Grckom i Grcima.
Hazard, ovo je poprilično staro, otkud da si ga sad izvukao?
Dosao u posed DVDija. Ovo je islo na RTSu te 2004. i 2005., posle toga se uglavnom nigde nije vrtelo na TVu vec se samo prodavalo na diskovima (i to uglavnom po dijaspori) dok nije osvanulo nedavno u neke sitne sate na kanalu FeelmaxYU (sto mi bilo smesno, jer koliko se ja secam oni uglavnom pustaju partizanske filmove :D). Ovo je rip sa original DVDija, samo u losoj rezoluciji da bi upload isao brze...Inace valjda je snimljeno preko 120 sati svedocenja, ali je u emisiju uslo samo ovih 9, ili koliko vec ima kada se sve sabere u ovih 6 epizoda (s tim sto nisu sve svedocenja).
Link to comment
  • 3 weeks later...

Preturao sam malo po digitalnim bibliotekama i slucajno natrcim na clanak o zlocinu u kom je ubijen otac moje tetke.423-0271.jpg423-0272.jpg423-0273.jpgZnao sam otprilike sta se desilo ali nisam znao bas sve detalje. Inace, tetka bila stara svega mesec dana kad se ovo desilo. Nakon rata umrla joj je i majka pa su tetku odgajili moji baba i deda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...