Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Meni se bas svidja ovaj kineski restoran koji je tamo nikao. Konacno nesto sto nije samo buckuris u toni soja sosa.

Link to comment
1 minute ago, Shan Jan said:

Meni se bas svidja ovaj kineski restoran koji je tamo nikao. Konacno nesto sto nije samo buckuris u toni soja sosa.

Gde? Ja sam juče prošao i tamo je neki italijanski 

Link to comment
On 22. 1. 2024. at 16:21, Milošica said:

Jeo neko u Bullger bar?

 

@*edited by mod?

Prolazim cesto pored, od 1. maja ne vidim da su otvarali uopste.

Bila par puta kad su otvorili (receno je da je ista ekipa koja drzi Pomodoro koji se premestio malo dalje), burgeri i mesa.

Jela sam neku salatu sa batakom (znam da je bzvz izbor, ali u tom trenutku tako) - meso, salata, paradajz, neki njihov majonezast sos, sve u svemu tjah.

IMG_3493.thumb.jpeg.910a591dfbbce7f5f5554ea8f3c6e99e.jpeg

 

Iza nje je na slici vegetarijanski wrap sa pomfritom.

(Imati u vidu da je ovo par dana po otvaranju bilo).

Sledeci put sam narucila burger, retko ih jedem, nisam ljubitelj, pa ni znalac, ali mislila sam da je to bolji deo ponude, pa da probam. Nemam sliku, ali se secam da je bio veliki, bezukusan i masan, masan, masan…

Pojela sam malo vise od pola, a i to jedva.

Osim u pocetku kad su, cini mi se, svracali oni koji su dolazili u Pomodoro, uglavnom je bilo prazno - i danju, i uvece.

Bilo je potpuno renovirano, osmisljen i prostor i meni, ziva instagram strana, ali ljudi prosto nisu dolazili.

Ne znam da li je gotova prica ili su privremeno zatvorili, zao mi sto nisam dala sansu i nekom mesu, ali bilo je tako pusto, pa se nisam odlucila da ponovo odem.

Link to comment
16 minutes ago, Dada said:

Prolazim cesto pored, od 1. maja ne vidim da su otvarali uopste.

Bila par puta kad su otvorili (receno je da je ista ekipa koja drzi Pomodoro koji se premestio malo dalje), burgeri i mesa.

Jela sam neku salatu sa batakom (znam da je bzvz izbor, ali u tom trenutku tako) - meso, salata, paradajz, neki njihov majonezast sos, sve u svemu tjah.

Uglavnom je bilo prazno - i danju, i uvece.

Bilo je potpuno renovirano, osmisljen i prostor i meni, ziva instagram strana, ali ljudi prosto nisu dolazili.

Ne znam da li je gotova prica ili su privremeno zatvorili, zao mi sto nisam dala sansu i nekom mesu, ali bilo je tako pusto, pa se nisam odlucila da ponovo odem.

 

Burger mesta su uglavnom svuda prazna, cenim da je to biznis koji je uspešan u dostavi ali ne i kao restoran ili prostor. Ista je priča i sa Burger Haus kada se preselio sa Krsta na staru lokaciju Cveća zla u Nevesinjskoj. Uvek prazno, maksimum 2 stola puno ali dostave sam ulaze i iznose napolje. U mojoj ulici je na uglu Molerove i Njegoševe nakon par meseci zatvoren burger koji je zapravio bio solidan, zaboravio sam ime, jednom sam video nekog da sedi unutra.

 

Meni je cela ta burger priča potpuno neproporcionalno naduvana ali jbga ispade jedno od uporišta ovog restruktuiranja ugostiteljstva na brzo, bezveze i - skupo.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Konačno dobar Hačapuri i to na Kaleniću. Seasons je za svaku preporuku, doduše nisam im još probao Hinkali.

  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)

Pa nije "brza hrana - meso" topik, i niko nije rekao da burgeri nisu skupi. Msm, probao bih njihov hačapuri, što da ne, ali za redovnu varijantu... mnogo.

 

Npr. Lav u japanskoj još uvek kida. Istoimeni sendvič - dimljena piletina, pavlaka, kačkavalj, omlet sa slaninom u odličnoj sveže pečenoj lepinji je 350 dinara. Dva bih možda mogao da pojedem, ali nema potrebe uopšte.

 

PS: Upravo sam pojeo prženi pirinač iz kineskog tržnog centra kod Grmeča i moraću da iskuliram malo. 500 dinara. Hoću reći, super ako vama 850 nije skupo za fast food.

Edited by zorglub
Link to comment

Taj kineski u Grmeču 'Gangnam"...ooozbiljno dobar...ali isključivo restoranski meni jer imaju i gotova fast food jela na samom ulazu.

Preporuka za govedinu na vrućoj ploči.

Cene nisu baš popularne.

 

 

 

 

Link to comment
Posted (edited)

@Barti66Nisam sad siguran da mislimo na isto... ovo je prčvarnica neka, prekoputa kineske samousluge. Ovi iz Grmeča (u tom delu je sad agencija za registraciju vozila) napravili vrata u ogradi između njih i tržnog centra - e, odmah do tih vrata.

 

6pk2ke.jpg

 

Btw, Kinezi sve plaćaju preko WeChat-a - kapiram da su ove cene samo za glupe Srbe.

 

PS: Sad vidim, uopšte nije isto mesto. Ovo je rupčaga na kraju poslednjeg reda. Ova gornja jela se spremaju odmah, za supe ne znam.

Edited by zorglub
Link to comment

Aaaaa to je na mestu nekadašnje "Tanje" koja se vratila u 70. a ovaj nudla bar nastavio u tom lokalu.

Restoran na koji ja mislim je u centralnom delu, pri "trgu", cirka 150 m pre ovoga.

Inače je i "Tanja" zakivala sa hranom, imala je samo 4,5 jela ali je sve bilo brutalno. Nmp gde je sada u 70-om ali vredi je potražiti svakako.

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...