Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

On 16.6.2021. at 20:50, Ras said:

Nisi sanjao.

 

Nije sanjao. Ja sam se zajebo, prolazio pored, video, ušao i jeo danas. Zapravo, delimično sam bio u pravu, u tom istom lokalu je bio Palestinac koji se preselio pored Trpkovića, a ovi su došli posle. Isto Arapi.

Lokal sređen, čisto, šaurma korektna, falafel onako, pita njihova, ali nešto brašnjava. 

  • +1 2
Link to comment
  • 9 months later...

Gruzijska brza hrana na okretnici 17ice kod saobraćajne.

 

Kebab je ok, ali ništa spektakularno.

 

Hačapuri prilično dobar, stranice lepo punjene sirom, ali me nervira što na "Boržomi" varijantu stavljaju piletinu kojoj je glavni začin - vegeta. Preporuka - uzeti onaj s jajetom bez mesa.

 

Kubdari tanji nego što sam očekivao, ali vrlo ukusan.

Edited by zorglub
  • Hvala 2
Link to comment
  • 5 months later...

Dim sum u Staklencu na Trgu Republike, prvi do onih pica, na ćošku. Čeka se 20min, dok ih kinez taze napravi, nisu smrznute. Goveđi, ne svinjski koji je suvlji. Bušnuti ga viljuškom dok je na kašici pa popiti sok. Zakiva.

 

image.thumb.jpeg.dd58bc1895c1b8410f7ac4c9129192cb.jpeg

  • +1 2
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...
4 hours ago, maheem said:

Studio Shawarma u NSu. Falafel je krš, bez korijandera i kumin dominira. Vuče na indijski ukus. 
Sad ću smrdeti na kumin naredna tri dana :(

 

koriander sigurno ne ide u [libanski] felafel, kumin da.

 

Link to comment
16 hours ago, 3opge said:

 

koriander sigurno ne ide u [libanski] felafel, kumin da.

 

Čini mi se da većina libanskih keva i baka na internetu meće cilantro kao i peršun. 
Bilo kako bilo nigde nisam jeo falafel sa toliko kumina.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Превара не може бити, може неком да се свиђа мање или више јер укуси су различити али баш превара, тешко.

  • +1 1
Link to comment

Nisam jos uvek, ali iskreno nisam odusevljen nijednom od tih ćevabdžinica u bg. Najbolji su mi bili u onoj Boki na Dušanovcu, al to je kafana/restoran. 

 

Overio sam goju i dekija, sad savcica po drugi put. Sta jos ima sem jevtica? (A da nije Walter)

Edited by Tsai
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

Nisam jos uvek, ali iskreno nisam odusevljen nijednom od tih ćevabdžinica u bg. Najbolji su mi bili u onoj Boki na Dušanovcu, al to je kafana/restoran. 

 

Overio sam goju i dekija, sad savcica po drugi put. Sta jos ima sem jevtica? (A da nije Walter)

Pribojac u Sinđelićevoj.

 

Odličan je ranije bio i kod Čolinog brata na Dorćolu(Sarajevski se zove), ali dugo nisam bio, a poslednja dva puta kada sam bio bilo je tanko.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...