Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

 meni rahmetli shlomi poklonio onu njegovu spravicu za formiranje falafela iz humus marketa

 

kome treba mogu da pazarim u izraelu, palim prekosutra

 

inace naslucujem da bi tu mogla da odradi ona spravica za vadjenje kugli sladoleda, sa onim mehanizmom koji je vadi napolje

 

 

 

pa ima tome vec neko vreme, boris je otisao privremeno u svicu. mada sam ja bio 2x posle toga i oba puta mi je ona fokaca sa sirom bila strava.

 

 

To je za stalno. Ne znam kakav je ali provericu ovih dana, od kako sam se vratio iz Rima oporavljam se se o pica overdoza pa nisam ni bio.

Link to comment

stavi u rernu na jaku vatru, jos nije ni masno

 

kad rekoh rerna mozda bi mogle da se napune one modlice za male proje projice, to je taj format

Edited by yolo
Link to comment

Pravio i tako, uljio dodatno, solidno ispadne al nije to to.

 

Kapiram da je dosta zgodnije imati onu profi fritezu sa mrežom.

Edited by ljakse
Link to comment
  • 3 weeks later...

Juče bili do Byblos Expressa na Kaleniću. Ponekad tu svratimo kad nam je usput, i uglavnom bude korektno, nemamo veće primedbe. Međutim, ono juče je bilo ispod svake kritike: tortilje zagorele i raspadale se, falafeli suvi i bezukusni a junetina žilava i tvrda kao đon. Ne znam da li im se dogodila neka promena vlasništva po principu sa konja na magarca, ali ono juče je bilo raspad sistema. Za izbegavati do daljnjeg. 

 

Link to comment

Juče bili do Byblos Expressa na Kaleniću. Ponekad tu svratimo kad nam je usput, i uglavnom bude korektno, nemamo veće primedbe. Međutim, ono juče je bilo ispod svake kritike: tortilje zagorele i raspadale se, falafeli suvi i bezukusni a junetina žilava i tvrda kao đon. Ne znam da li im se dogodila neka promena vlasništva po principu sa konja na magarca, ali ono juče je bilo raspad sistema. Za izbegavati do daljnjeg. 

 

 

a i preskupi su, preskupi

Link to comment

Prijavljujem da restoran Zapata u Vuka Karadžića (to je ona pored SANU koja nije popločana) ima ponudu doručaka sa kafom i sokom za 245 dinara. Ko je u prilici nek svrati i proba, sigurno se neće razočarati za ponudu količina - cena - kvalitet. Svaki dan od 09 do 13 časova.

Link to comment

Pa dobiješ tipa neku pohovanu piletinu u tortilji sa pečurkama, paradajzom i sirom i sosom sa strane.

Imaš varijantu klub sendviča sa krompirom, pa onda valjda onaj kontinentalac sa dve viršle, jajima i slaninom i sl. Obrok salatu na fazon Cezara i još nešto ne mogu sad da se setim. Ako si u prilici svrati, stvarno nećeš da se pokaješ. Kafa je regularni espreso koji možeš da piješ kao mali, produženi, kapućino i ostale varijante. Sok je đus, nudi se još sprajt i jabuka kao opcija.

Link to comment

Juče bili do Byblos Expressa na Kaleniću. Ponekad tu svratimo kad nam je usput, i uglavnom bude korektno, nemamo veće primedbe. Međutim, ono juče je bilo ispod svake kritike: tortilje zagorele i raspadale se, falafeli suvi i bezukusni a junetina žilava i tvrda kao đon. Ne znam da li im se dogodila neka promena vlasništva po principu sa konja na magarca, ali ono juče je bilo raspad sistema. Za izbegavati do daljnjeg. 

 

 

Nisam jeo davno tamo ali sigurno nije bilo promene vlasnistva, pre ce biti da je doslo do promene radnika iza tezge. Ekipa koja je radila pre jedno 6 mesec, ortak leskovcanin koji je duzio skaru, pola ga ne razumes kako prica srpski i tamnoputa ortakinja na prilozima i kasi, to su bila zlatna vremena. Sad, falafel nikad nije bio neka karta na koju je Byblos express igrao, ali vrhunska tortilja jeste. Ne znam. 

Link to comment

Pa dobiješ tipa neku pohovanu piletinu u tortilji sa pečurkama, paradajzom i sirom i sosom sa strane.

Imaš varijantu klub sendviča sa krompirom, pa onda valjda onaj kontinentalac sa dve viršle, jajima i slaninom i sl. Obrok salatu na fazon Cezara i još nešto ne mogu sad da se setim. Ako si u prilici svrati, stvarno nećeš da se pokaješ. Kafa je regularni espreso koji možeš da piješ kao mali, produženi, kapućino i ostale varijante. Sok je đus, nudi se još sprajt i jabuka kao opcija.

 

hvala. radim u blizini, tako da mi je ovo odlična opcija za pauzu za ručak

Link to comment

Rece covek da je dorucak:)

Btw izmedju Zapate i Vuka ima neki objekat koji ima tablu sa ponudom jela, rukopis je odvratan ali ima svasta u rasponu 300-400 dinara. Nikad nisam bio unutra, mnogo mi aljkava ta tabla a padam na sitnice....  :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...