Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Nije losa ova Agi pasta za poneti. Fine amatriciane solidna porcija za 270 kinti (230+parmezan)

 

Moracu da zaredjam po jelovniku. Jedino sto prelazim na porucivanje telefonom jer im je sistem jeziv (5 radnika primaju porudzbine i izdaju spagete) a izgleda da sam naleteo kad je bio odmor u petoj. Jedva se dokopah porucenih spageta :)

 

+1 dobri skroz

mi na poslu tukli sve redom (dok sam mogao, jel...)

bolonjeze baš dobre (i bogate) i lepo začinjene parmezanom (čini se svežim)

 

i telefonom nije bolje jer ćeš da čekaš isporuku pošteno, zatrpani su pourdžbinama jer je cena kvalitet više nego povoljna

Link to comment

Verovatno nije strasno kad se izbgne veliki odmor u petoj. Kad sam porucivao bio sam sam a dok sam skocio po jogurt i vratio se 5 minuta kasnije bilo je 50+ ljudi :)

Link to comment

Čisto da znaš, mi smo morali do 10:30 da poručimo da bi nam stiglo do 13, 13:30. Tako je bilo pre dva meseca, al stvarno su odlični.

Karbonare im je ok, mada sam ja nakon obrnutog đira bio na bolonjezeu...

Link to comment

pao je kvalitet u Agi pasti. Amatriciana sos je bio nekako kompaktniji - nije moglo da se dogodi da ti ostane bara na dnu kartonske kutije, što mi se dogodilo pre par dana. 

Link to comment

Na gastro-potezu u Beogradskoj od Krunske do Bulevara (sada: Bucko, kvazi-Shlomi, torte i kolaci, Gyros +, nekad bili a sad se kao renoviraju: Hleb i kifle, Orao, rostilj na kilo...), dakle na tom potezu otvorena je (za one koji ne znaju) fast food ispostava Sindjelica pod imenom Di Alfredo.

 

Prvo sto privlaci je miris prave domace kuhinje koji se siri do Bulevara, kao nekad oko Petrovica u Zemunu, a za pohvalu je i koncept da se stalno menjaju gotova jela u zavisnosti od sezone. Cene su od 80 do 100 din za 100gr jela poput gulasa, muckalice, cufte i sl, a na prajs listi sendvica zvuci primamljivo gulas sa kajmakom u lepinji (220 din) i kobasice "Sindjelic" sa sirom (150 din). Supe su po 60 din mala i 80 din velika. Tu su i pite, salate, pice, palacinke a imaju i desetak vrsta slatkisa (recimo koh 75 din, pita sa suvim sljivama 90).

 

Nisam jos nista probao pa zato ovo nije zvanican review, ako neko jeste bilo bi lepo da podeli iskustvo sa nama.

 

supa vrsi posao, sarmice s kiselim i pireom fine, sarma fina, pancerota umesto leba, budalastina, sunka i kackavalj oko snita paprike, pa pohovano, zanimljivo. 11 sarmica, jedna sarma, mala supa, jedna rolnica i pancerota, izmedju nesto iznad 800 dinara. taman kolko 2 deci belog kod marka pantelica u kaficu. jedino sto se jede iz stiropora.

Edited by Matilda Ivancic
Link to comment

Falafel u hummus market sada kosta 370, stvarno preterano.

Kada kuci pravim kupim leblebije za 125din (250g) i napravim 30-ak kuglica falafela. Palestinac stavlja 5 komada u sendvic kolko se secam.

 

Skroz lagano se pravi i jedino je smor motanje cuftica.

Edited by katamaran
Link to comment

Nije losa ova Agi pasta za poneti. Fine amatriciane solidna porcija za 270 kinti (230+parmezan)

 

 

ne cudi kad je i bog tu umesao svoje prste.. s njihovog fejsa:

 

1911863_869204279770552_8533762721388298

Link to comment

Kada kuci pravim kupim leblebije za 125din (250g) i napravim 30-ak kuglica falafela. Palestinac stavlja 5 komada u sendvic kolko se secam.

 

Skroz lagano se pravi i jedino je smor motanje cuftica.

 

 meni rahmetli shlomi poklonio onu njegovu spravicu za formiranje falafela iz humus marketa

 

kome treba mogu da pazarim u izraelu, palim prekosutra

 

inace naslucujem da bi tu mogla da odradi ona spravica za vadjenje kugli sladoleda, sa onim mehanizmom koji je vadi napolje

 

 

Izgleda da ode Fabrika. Tj ode glavni pica majstor a biznis je predao/prodao svom segrtu...

 

pa ima tome vec neko vreme, boris je otisao privremeno u svicu. mada sam ja bio 2x posle toga i oba puta mi je ona fokaca sa sirom bila strava.

Link to comment

inace naslucujem da bi tu mogla da odradi ona spravica za vadjenje kugli sladoleda, sa onim mehanizmom koji je vadi napolje

 

Ne bi.

 

Ima ovih profi spravica po ibeju, raznih promjera, ja pazario za nekoliko dolara, bagatela.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...