Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Lazni Njamburger je u prvoj iteraciji na kiosku bio pravi / ne znam za gazde ali staf se tamo komplet preselio ukljucujuci i omalenog nadrkanog leskovcanina koji je bio alfa i omega dobrog mesa tamo. Nazalost promet je bio los, uskoro su panuli pa su krenuli da se redjaju, novopazarski pa sad nekakav leskovacki itd itd. Voleo bih da znam gde je taj majstor nestao, ako bi otvarao ikada kafanu njega bi stavio u izlog da vrti pljeske i kebabe.

Link to comment

Otvorene su dva nova kobasičare u centru. Jedan na vrhu Skadarske (u delu iznad 29.), a drugi u Balkanskoj odmah ispod narodnog fronta ... Jeo neko ?

Link to comment
Otvorene su dva nova kobasičare u centru. Jedan na vrhu Skadarske (u delu iznad 29.), a drugi u Balkanskoj odmah ispod narodnog fronta ... Jeo neko ?
Ja jeo u skadarliji privucen izborom koji imaju (prase, goveche, srna, u vinu, ljuta, itd) ali nakon 3 konzumiranja mislim da vise necu jesti. Suvise su suve i nekako sve imaju isti ukus. Ali bar rade non stop pa na trgu nisi osudjen na bajatog Tomu i picu sa trga.
Link to comment

Japanska snicla (svinjska), utorak 19. april. Sakae u Nagoji, kao Terazije u Beogradu.Japanci jedu crveno meso (tek od 1865-te) ali retko ovako. Ovo je vise gde se ocekuju stranci kao gosti.snicla1.jpgMeso je 1cm tanko. Prema tragovima pecenja, to je neki tiganj sa rebrima. Mozda 8 minuta (4 x 2 za obe strane.Iseceno je u komadice. List ispod je bambusov. Povrce moze da bude i iz turshije, mada je ovde bilo sveze spremljeno. Moze i da se deo srpske salate pospe odozgo. I mozda kasicica maslinovog ulja preko.snicla0.jpgNema hleba, pirinac. Salata je all you can eat salad bar (krompir salata kao na slici) je ukljucena u 12$ cenu rucka + kafa ili neki sok. I na kraju self-serve kolach.Mogao bi neko da napravi isto ovo i u Bg bez posebnih napora. Zeleni list za dekoraciju? Mozda lipin, to bas dolazi uskoro.

Link to comment
i sve si ovo napisao i slikao, a nisi rekao da l je bilo ukusno?!
Eh, kako dobro meso sa rostilja moze biti neukusno?Vise je kako su ga prezentovali i servirali.Da sve ogolimo do dna, ovako ispecena tanka snicla ne moze da bude neukusna cak i da nista drugo oko nje nema.Vishe dajem ideju onima koji muvaju zenske, da i oni naprave nesto sto i muskarac moze, pa da impresioniraju ribe koje ovaj post nisu videle.
Link to comment
Kako to japanac, ukusno + s ukusom... Jel čemu list?
Pa ako jedes one male suncobrane koji dolaze uz sladoled ili zvaces slamke koje idu uz koktele, onda bi mogao i da probas ukus lista bambusa. Bolji je od toga, pretpostavljam.
Link to comment

Sta rekoste da je dobro kod Turaka u Goce Delceva?Jednom sam jeo neki maxi kebab ili tako nesto i bio je prilicno suv i bezveze.Sto se tice kobasicara zamoljavam Tonog Adamsa da testira i javi da li se uopste isplati probavati pored zivog Priloga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...