Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

jel ima neki dobar rostilj u centru? ne mora brza hrana, moze i neka kafana.
zavisi sta ti je centar, na bajlonijevoj pijaci - dzordza vasingtona, ne moz masiti gleda na skadarliju - imas mesaru skocic koja ozbiljno zakiva. sacekas 15min da ispeku, somun, od priloga ima samo crna luka. kako alah zapoveda. pre nje na samom ulazu u pijac ima jos jedna koja ocito skida njihove fore, nijesam probo, meso odokativno bolje izgleda kod skocka. izuzetno zakonit ustipak i cevap, za pocetak.
Link to comment
al nemoj neko da se zajebo da oproba ponovo ziku leskovcanina u balkanskoj. mnogo je strasno kad ti se uruse uspomene u zelucu.
I ja sam cuo da je to postalo krs pa ne smem ni tom stranom ulice da prodjem zplakao bih...jos uvek niko nije probao onaj wurst u balkanskoj?
Link to comment

zika leskovcanin pravi zanimljiv proizvod ali se ne bi mogao nazvati pljeskavicom od mesa. nisam bio nacisto samo da li je od soje ili je od mlevenog pasulja, nisam ovladao metodom sigurnog raspoznavanja.na temu - probao 3 bika na uglu knjeginje zorke i makenzijeve, tj 50m iznad sa desne strane u makenzijevoj. uzeo sis cevap, 5 rolovanih cevapa i dimljena crevca. to sto oni zovu sis cevapom je nekakav punjeni cevap, ne znam cime, sluzavo je bilo (da ne idem dalje u asocijacijama) a i majstor se zaneo pa je bilo kancerogenog crnila u obilnim kolicinama, ocena 2-. rolovani su bolji ali i dalje 2+ na skali od 5. dimljena crevca preslana ali dobro oprana, ristepak. moze trojcica.sve u svemu, za izbegavanje. 100m odatle na kalencu je lence koji izuva, samo ga jebe radno vreme.

Edited by gazza1
Link to comment
na temu - probao 3 bika na uglu knjeginje zorke i makenzijeve, tj 50m iznad sa desne strane u makenzijevoj. uzeo sis cevap, 5 rolovanih cevapa i dimljena crevca. to sto oni zovu sis cevapom je nekakav punjeni cevap, ne znam cime, sluzavo je bilo (da ne idem dalje u asocijacijama) a i majstor se zaneo pa je bilo kancerogenog crnila u obilnim kolicinama, ocena 2-. rolovani su bolji ali i dalje 2+ na skali od 5. dimljena crevca preslana ali dobro oprana, ristepak. moze trojcica.sve u svemu, za izbegavanje. 100m odatle na kalencu je lence koji izuva, samo ga jebe radno vreme.
Kod 3 bika valja uzimati samo stvari koje ne mogu da zajebu tipa vesalica, bataci, krilca i sl.Prvi put sam kod njih jeo punjenu vesalicu koja je bila odlicna i kostala je sa sve lepinjom 170din. Nakon toga sam se ohrabrio i uzeo taj sis koji je i kod mene imao spolja neko crnilo dok je iznutra bio tamno crven i iz nekog nepoznatog razloga krunio se dok ga jedes. Ne pamtim da sam ikada pre toga bacio vise od pola pljeskavice u kantu.
Link to comment

zrenjanin, chicken grill, nedaleko od skretanja za kikindu. danas jeo, čisto sveže meso, ukusno giros takođe izuva, bože što nema takvog mesa u bgd

Link to comment
OK da li neko obavesten moze da mi objasni tajnu imena kao i pratecih grafickih elemenata dizajna lanca SUR po imenu "NE! DEDU", ako sam ja to uspesno procitao?
Ukusan ovaj Pantelija! Opet elipsa, kao Čeda s kanibalima... baš se lepo slaže...U Balkanskoj pljeskavica ima ukus, služe je u somunu, sve je malo skuplje, ali isplati se.Ali ipak je najbolja bečka u lepinji kod Kasine.
Link to comment
  • 2 weeks later...
imas i kod tasa sur prilog. sigurno najkobas u gradu, a i ostalo je dosta dobro.
stvarno je odlicna kobasica u Prilogu, jedino ih malo jebe somun koji se cesto raspadne.
Link to comment

htedoh lokalpatriotski da skrenem paznju na novootvoreni lokal na kalenic pijaci u njegosevoj, tacno prekoputa onog squadrinog morskog bifeareklamiraju se kao leskovaci rostilj, tako nekako se i zovu "GE GU GI" ako sam upamtiona tabli im je ponuda vrlo jaka, skara je pozamasna, izbacili su i 2 barska stola da se odmah jedeja cu moci tek za nekih 10-tak dana da ih overim ali bi ekipa iz kraja mogla malo da pripomogne, od kako nam je panuo njamburger, izgibosmo ki mancester bez dobrog rostilja za s nogu - "lence" je samo za poneti...

Link to comment
htedoh lokalpatriotski da skrenem paznju na novootvoreni lokal na kalenic pijaci u njegosevoj, tacno prekoputa onog squadrinog morskog bifeareklamiraju se kao leskovaci rostilj, tako nekako se i zovu "GE GU GI" ako sam upamtiona tabli im je ponuda vrlo jaka, skara je pozamasna, izbacili su i 2 barska stola da se odmah jedeja cu moci tek za nekih 10-tak dana da ih overim ali bi ekipa iz kraja mogla malo da pripomogne, od kako nam je panuo njamburger, izgibosmo ki mancester bez dobrog rostilja za s nogu - "lence" je samo za poneti...
cek bre, zar nije nova verzija njamburgera ono lokalce iza kioska sa baterijama??
Link to comment
cek bre, zar nije nova verzija njamburgera ono lokalce iza kioska sa baterijama??
Ni pod razno. To je neka ekipa koja se slucajno ili ne otvorila kada se Njamburger zatvorio samo sto koliko sam ja primetio rade neki klinci a pljeskavice su im prilicno nikakve. Cak je i rostilj u Black & White bolje od laznog Njamburgera.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...