Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Gde je to?

 

....shit has hit the fan...

 

evo, napisao katamaran

 

da ne zaboravim predobre ćevape koje dans nismo jeli, i teleću džigericu, ali stvarno teleću, svetlu, nežnu, divnu

 

ali brizle... :heart::piggy:

Link to comment

jebeš kulovgrad, nego, šta vi u Szabadki jedete po fastfudovima, čudi me da ne padate po ulicama.

 

one splačine od fejk pljeskavice u bajatoj zemički kod stanice, i ništa bolje na palićkom putu, pa giros u podnožju hotela Galerija, kod sexy šopa, zbog koga kontam da umre po jedan grčki ribar svaki put kad ga neko naruči,  i kao vrhunac: nakazna podgrejana ogavština od bureka u Lipi - u svih dvesto varijanti, od banane do kulena (sa sve kečapom u čašici)

+1 ali je makar čisto čak i ona riba u girosu redovno brije bradu

 

inače burek se jede kod mićka ne mešati s mickom peciva u artosu kod pravoslavne crkve a gde si jeo tu pljesku na palićkom putu jel u tzv bestu :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

 

+1 ali je makar čisto čak i ona riba u girosu redovno brije bradu

 

inače burek se jede kod mićka ne mešati s mickom peciva u artosu kod pravoslavne crkve a gde si jeo tu pljesku na palićkom putu jel u tzv bestu :fantom:

 

 

ko se seća imena, bio sam pijan i bio je mrak, sećam se samo muke da to nekako sabijem u sebe, a da srećni i ljubazni domaćini ne primete

 

zapamtiću Mićka

Link to comment

nisu ali trebalo bi mnogo su se izbezobrazili s prstohvatom mesa u suvom testu a pošto je ohrid zatvorio pa otvorio na drugom mestu i razvijaju testo mašinama ostaje nam samo mićko

 

traži "mesšc" to tamo svi znaju

 

i da, ne očekuj epifaniju - pristojan rekbu, ništa više

 

pa pristojan smo i tražili ne smemo pustiti ljude da jedu po faking lipama  :fantom:

 

https://www.google.rs/maps/@46.0969445,19.6713062,3a,75y,44.61h,75.18t/data=!3m6!1e1!3m4!1sDn8Me3GRJX4jkKp-ewqMag!2e0!7i13312!8i6656

Edited by Hella
Link to comment

overio cevapaj u kursulinoj, na mestu rahmetli burger storea, hvala komsiji aprilu na informaciji, pun pogodak. probao cevape, 100% istovetni kao dekijevi da ne kazem valter (tamo nisam nikad jeo izistinski sem sto sam par puta zagrizao u tudje), vrlo lep lokal, simpaticna ponuda na meniju, dosta igranja sa rostilj standardima, ima dimljena rebra na zaru koja se lepe za prste, ima cepkana teletina (isto kao kod dekija), opalili koziji sir i vedzis krompir kao starter, izvrsno, odlican izbor piva - od kapucinera do raznih tocenih zajecarskih - baklave s makom, orasima, visnjama.... naravno najaci feature je sto su mi 120m daleko od kreveta tako da.... jbga.... :)

Edited by yolo
Link to comment

još jedan masivni hvalospev Ćevapu kod Dekija i naklon do zemlje

 

sa današnjom gurmanskom pljeskavicom, samo je seo na vrh najboljeg roštilja u Beogradu

 

debela, masivna, samo junetina, ni traga od soje, a savršeno ispečena, sočna i slasna, ništa presoljena, ništa prezačinjena. u njoj kockice miročkog sira (istočnosrbijanska varijanta halumija), slanine od mangulice i komadići sveže ljute. tanke, krckave i sveže lepinjice

 

attachicon.gifgurmanska deki.jpg

 

 

 

to je skoro uveo gurmansku? ranije je u ponudi bila samo obicna (ili mu je to ustvari gurmanska samo nije naznaceno :D)

mora hitno da se proba

Edited by Kubrick
Link to comment

Gurmanska je neki dan imala premijeru, pa se nas par danas organizovalo za overu

 

Jel' su sve ove stvari koje si fotkao u jelovniku, ili je to nešto posebno za tebe spremljeno? Gledam sad na sajtu - dosta toga nema.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...