Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Koliko ja znam po zakonu moramo uz ivicu. edit: i zakon pominje metarLako mi je za zakon ali ne bih se bas zezao sa silnim autobusima i kamionima koji voze po tom mostu.Jel sme da se udje sa biciklom u bus? Amelija jos ne javlja kako je prosla sa tom idejom :)Mada i to nije prakticno jer su sigurno busevi puni ceo dan.Ako budem isao na preguravanje kojom stranom mosta je bolje? Nesto sam gledao i cini mi se da ipak ima pesacka sa obe strane.

Edited by katamaran
Link to comment

Ima pešačka sa obe strane. Pre desetak dana kada sam vozio preko mosta (kolovozom) video sam da su je očistili od zemlje i šljunka koji su ranije bili nataloženi tamo.

Link to comment

i dalje ima šljunka nažalostno i da nema, staza je u toliko lošem stanju (pogotovo sa desne strane kad se ide ka gradu) da je opasnije ići tuda nego kolovozomasfalt je previše naboran

Link to comment
Jel sme da se udje sa biciklom u bus? Amelija jos ne javlja kako je prosla sa tom idejom :)
Amelija odlično prolazi sa idejom :) ali Amelija nije u Beogradu.E sad, ja sam vozala ponekad i bicikl po beogradskom gspu* i nisam nikada imala probleme, ali je to bilo pre minimum 10 godina, ne znam kako je sada.*naravno ako nije gužva u autobusu/tramvaju
Link to comment

pih izem ihkažem, svojevremeno je moglo, mada ko zna da li je i tada postojao neki "pravilnik" ali je vozače bolelo uvo, ili štainače u Berlinu može u gradski voz i u metro, ali ne može u autobus ni u tramvaji mora da se kupi karta za bicikl

Link to comment

Ovde danas nema kiše. To će biti iskorišćeno.Inače, u ponedeljak popodne me iznenadio veliki broj biciklista na stazi. Izgleda da ljudi žele što više da iskoriste lepo vreme.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...