Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

sačekaćemo eotenov izveštaj...
prekršajna prijava:prijava2.jpgu presudi piše da je kriv i ponavlja se gornji tekst kao obrazloženje, kazna 10000 din. zapisnik sadrži faktualnu grešku, nije bilo 14 i 30 već 2 i 30 ujutro. rupa na putu se ne spominje. ako se setim sutra proveriću da li stvarno postoji.pitanje na koje nema odgovora je koliko je "boli me kurac" uticalo da dođe do prijave.pitanje na koje ima odgovora je da li se isto dešava i kad pešak padne na ulici? invalid u kolicima? roleri? Edited by eoten
Link to comment

žalba advokata pripravnika obara ovo u momentu...edit: kurcobolja je inicijalna kapisla, presuda je skidanje s kurcabtw, da za navedene padove, ako su na kolovozu, ali se okolnosti drugačije vrednuju

Edited by mire
Link to comment
pao je i kosmajcrkla samal je mnogo lepo, i put je relativno dobar
:thumbsup: I trebalo je da crkneš. 120 km nije malo. Pa još kada se vozi Kosmaj i povratak preko Barajeva što je tura prepuna uzbrdica. Ja sam takvu turu vozio jedne sezone odmah na početku, krajem marta i crko sam zbog stalnih uzbrdica. Vraćali smo se od Kosmaja ka Barajevu preko Baba. Toliki broj uzbrdica i nizbrdica nikad više u životu nisam imao. Ne znam kako je od Kosmaja do Beljine?Znam da je od Lazarevca preko Beljine ka Barajevu relativno ravno.Vozila si sa grupom ili nekim ortacima?
Link to comment
Ne znam kako je od Kosmaja do Beljine?Znam da je od Lazarevca preko Beljine ka Barajevu relativno ravno.Vozila si sa grupom ili nekim ortacima?
isto brdovito :isuse: da sam znala da je takav put vratila bih se istim putem pored avale..išla sam s jednim ortakom, sad mi se ide ponovo :)sad sam planirala da se sa još dva ortaka vozikam po tari al zbog nekih <_< nepredviđenih <_< okolnosti <_< moram da otkazujem i da ih slušam kako prepričavaju umesto da se vozim s njima :( Edited by funk soul sister
Link to comment
isto brdovito :isuse: da sam znala da je takav put vratila bih se istim putem pored avale..išla sam s jednim ortakom, sad mi se ide ponovo :)
Veruj nije povratak preko Avale mnogo lakši. Od Sopota do Ralje put je upside-down, a onda iz Ralje imaš tešku uzbrdicu dugačku preko 5 km.Pošto si očigledno stasala da voziš ozbiljne vožnje imaš ovde stalnu ponudu vožnji - www.cikloberza.com/last_minute.php pa možeš da biraš kada ćeš ići.
Link to comment

pa znam, došla sam do kosmaja tuda :Dsvejedno povratak ovuda kuda smo išli mi bio baš naporan, sve do sremčice, posle je :wub: a znam za last minute, nego volim ove moje pajtose, ne gunđaju kad moraju da me čekaju :D

Link to comment

Rasklimao mi se volan i na drugoj bicikli :isuse:Isti prokleti sraf kao na mojoj. Necu se usuditi da ga sam zatezem nego teram danas kod majstora :)edit: sredjeno :)Kud ne oterah i moju kod majstora nego se zezam sa krsh imbusima :cry:

Edited by katamaran
Link to comment

Zaladilo ovih dana... a zagubio sam jedine rukavice (skijaške), ko zna gde. Ne nose mi se baš baštenske rukavice na biciklu. Sjurio se s mog brda neko jutro, slana popadala, prste ne osećam. Stao na semaforu, a neki čiča koji je tu prelazio na pešačkom pita, "kako ruke?" :lolol: Mislim se, koje ruke... Ali, oke, saće proleće, samo što nije.

Link to comment
Kod vas sad zima :)Koliko najnize padnu temperature?
Sad sam pritisnuo Report za tvoj post, umesto Quote. :lol: Novi forum...Bude oko -2 ujutro, posle preko dana mnogo prijatnije (petnaestak).
Link to comment

Nesto mi mnogo prijaju voznje po ovim jacim vrucinama u poslednje vreme :)Jedino mi redovni kvarovi na biciklama srecu kvare. Danas mi dva puta spade lanac sa najmanjeg zupcanika pozadi.Znam da ona dva srafcica na menjacu imaju funkciju da sprece lanac da padne dole ili gore ali nisam siguran kako se pravilno steluje.Zna li neko koji je od ta dva srafa odgovoran za donju stranu? Imam osumnjicenog jer mi deluje odvrnutije od drugog ali cekam neku potvrdu pre nego sto krenem sa stelovanjem :)

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...