Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

uvek je "neprilagođena brzina"...ako naletiš na bunar na putu, pukne guma, sletiš sa puta, ne daj bože slomiš ruku, popićeš krivičnu zbog istepa se posle vadi iz govana

Link to comment
odbio je da duva i u zapisnik nije ušlo da je bio alokoholisan tako da je kazna izgleda samo za nepilagođenu brzinu.ironija je što kaže da je bio trezan kad je pao iako često vozi pod gasom. posle je popio dve rakije jer ga je ruka bolela.
ama kako moze pandur iznebuha da se pojavi i bez ikakvog uvidjaja napise kaznu za neprilagodjenu brzinu? izvini, al bas mi prica sumanuta, plus to odbijanje da duva jebemu :Du zapisniku ce svakako to da stoji.plus sto kaze mala sestra, doktor zbog toga zvao pandure???
Link to comment
A ako odbije da plati kaznu, desice se..sta konkretno ? Nece mu dozvoliti da registruje bicikli sledece godine ?
ako ne platiš u roku dobiješ poziv za zatvor, ako se ne pojaviš sprovedu te.
ama kako moze pandur iznebuha da se pojavi i bez ikakvog uvidjaja napise kaznu za neprilagodjenu brzinu? ...
sumnjam na zaveru beograda protiv vojvodine, siguran sam da u čačku ne pišu prijave za ovakve stvari :lala: sad sam ga malo ispitivao, pao je u 2 ujutro a kod doktora otišao kad je ruka počela da otiče, nije odmah shvatio da je slomljena/napukla. kad su čuli da je pao sa bicikla nazvali su policiju, što će reći standardna procedura kao što kaže mire, i dali mu telefon da objasni šta se desilo. možda bi bolje prošao da nije na pandursko "jel znate da je kazna 50000" odgovorio sa "boli me kurac".kad bolje razmislim ima logike da se zove policija u ovakvim slučajevima. po njegovoj izjavi desila se saobraćajna nesreća i ajd da kažemo da treba ispitati šta se desilo, napraviti zapisnik itd. za slučaj da se, naprimer, pojavi neko i prijavi povredu ili štetu u otprilike isto vreme. kuriozitet je da ga je jedan od pandura pitao zašto nije izjavio da je pao u svom dvorištu i da onda ne bi bilo prijave.zašto je dobio tih 10000 će vidim sutra, pročitaću presudu koju je dobio. Edited by eoten
Link to comment

hteli smo evropu, pa je i tu dobismo...šalim se, lekari danas imaju strogo određene procedure za razne slučajevenpr, ako se, nedajbože, posečeš, odeš kod lekara i kažeš da ti se to desilo na radnom mestu, eto ti odmah i policije, i inspektora zaštite na radu

Link to comment
kad sam ja padala i išla po lekarima niko nikad nije zvao pandure :unsure:
nisi dovoljno jako padala :(ma kontam da treba nesto slomiti kako bi zvali pandure.al opet mi blago neverovatno da pandur tek tako utvrdi neprilagodjenu brzinu kao uzrok pada. doduse, ako je baki odbio da duva, mozda i nije cudno.
Link to comment

Meni nije jasno kako su ustanovili neprilagođenu brzinu, i naravno - zašto bre kazna? Slomio se čovek, oštetio samo sebe i svoju imovinu, pa još i kaznu da plati? Možda da je bio janpi, 'ajde, ili da su sačekali eventualnu prijavu o povredi drugog lica, ali ovakav ishod mi je potpuno :mellow: Mislim da bih reagovao isto, i još gore nego on - na pomen kazne.

Link to comment
uvek je "neprilagođena brzina"...ako naletiš na bunar na putu, pukne guma, sletiš sa puta, ne daj bože slomiš ruku, popićeš krivičnu zbog istepa se posle vadi iz govana
ovo je ako interveniše hitna pomoćako ne, onda samo prekršajna prijavadakle, zakonodavstvo Edited by mire
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...