Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Stalkujes me? :)Pocastvovan sam -_- btw celicne Vs alu felnesta je bolje?Celicne su normalno jace a ja volim grublju voznju ali je bruka koliko je lakse voziti sa alu. Ozbiljno razmatram da stavim alu felne za sledecu sezonu.

Link to comment

Ne znam da li je samo u tome fora ali pretpostavljam. Danas sam bez ustajanja sa sedista isterao uzbrdicu koju na mojoj po pravilu vozim stojeci i uvek na vrhu moram da stanem minut da dodjem do daha. Sa ovom laganica sedeci a da se nisam ni zadihao.Sa druge strane meni je mozda i bolje da se vise zamaram jer mi ne bi skodilo da skinem koje kilo.

Edited by katamaran
Link to comment

Umalo nisam imao sudar na pesackom sa plavusicom koja vozi vespu u minicu :wub: Dzentlmenski sam joj ustupio prednost ali posle razmisljam da je bolje bilo da se bacim na asfalt pa da joj uzmem telefon na kvarno :)

Link to comment

Sad sam imao avanturisticku voznju.Krenem sa Kalisa dok su jos bili potpuno normalni vremenski uslovi. Kako sam prosao Vojni muzej krene tornado (bukvalno) koji je nosio ljude koliko je jako duvao. meni lepo napunio oci prasinom i izbombardovao me kestenjem koje je obrao sa drveta <_< prodjem nekako Spomenik zahvalnosti Francuskoj kad na stazi levo (gde prodje milion ljudi dnevno a ja barem dva puta) vetar odvalio granu od minimum 10 metara koja je umalo pala na sladoledziju.Od Kalisa do kuce uglavnom mnogo slabije duvalo al sad i ovde pocinje da pirka tajfun :)

Link to comment

oprezno sa biciglama, danas sam sreo čoveka koji je slomio ruku kada je pao u 2 ujutro. oko 9 je otišao u bolnicu i kada je rekao šta se desilo nazvali policijote koji su mu napisali prijavu za neprilagođenu brzinu i dali mu balon da duva (posle 7 sati). epilog: 10000 din kazne.

Link to comment

Sto volim ovako divne price <_< Prica je malo jeziva ali poucna :)Manje vise za kazne ali definitivno ne volim price o padanjima.Od alkohola kad vozim pijem samo decije pivo. Jelen fresh od grejpa sa celih 2% alkohola.

Edited by katamaran
Link to comment

sve što je trebalo da uradi je da kaže da je pao u svom dvorištu. navodno. eto, da znate.a pao je jer je pukla sajla zadnje kočnice pa se prevrnuo kad je kočio zbog rupe koju je kasno video. jeb'ga, nije vozio 3 na sat, to bi valjda bila brzina prilagođena uslovima puta <_<

Link to comment
oprezno sa biciglama, danas sam sreo čoveka koji je slomio ruku kada je pao u 2 ujutro. oko 9 je otišao u bolnicu i kada je rekao šta se desilo nazvali policijote koji su mu napisali prijavu za neprilagođenu brzinu i dali mu balon da duva (posle 7 sati). epilog: 10000 din kazne.
pa ako je naduvao posle 7 ura, taj je bio otrovan od alkohola, fala bogu da kicmu nije polomio. malo je 10k.
Link to comment

odbio je da duva i u zapisnik nije ušlo da je bio alokoholisan tako da je kazna izgleda samo za nepilagođenu brzinu.ironija je što kaže da je bio trezan kad je pao iako često vozi pod gasom. posle je popio dve rakije jer ga je ruka bolela.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...