Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

e, da pitam ovde, mozda neko zna : gde bih mogao da nadjem tockove 20ice, ili makar samo gume za 20ice.Osim na buvljacima sirom bgda, naravno.

Link to comment
:Hail: Najbolja tura sireg beogradskog bajkerskog pojasa. Jos samo Sremcicu da si obisla. Alal vera!
pa, nisam je baš obišla, al je pogled kad izađeš iz sremčice spektakularanstala sam i samo blenula par minuta@alphonsciklo berza? Edited by funk soul sister
Link to comment

Mislio sam vise kao zaobidjes. Tek da ne ides onom tamo glavnom ulicom & ibarskom. ... A i da ti natovarim jos jedno 5-10 km. Covece, sad tek videh 2 soma visinske razlike. Ti si to i na Avalu u povratku? :unsure:

Link to comment

nije bilo strašno u sremčici, ipak je nedelja popodne.. magistralom smo išli samo kilometar dva.a nismo se peli na avalu, moguce da ovaj sajt nešto duplo računa. mada stvarno jeste delovalo kao 2 soma, pogotovo u povratku.. crkoh

Link to comment
e, da pitam ovde, mozda neko zna : gde bih mogao da nadjem tockove 20ice, ili makar samo gume za 20ice.Osim na buvljacima sirom bgda, naravno.
Zovi planet bike i pro bike pa vidihttp://www.planetbike.rs/http://bikeshopbeograd.com/
Link to comment
Mislio sam vise kao zaobidjes. Tek da ne ides onom tamo glavnom ulicom & ibarskom. ... A i da ti natovarim jos jedno 5-10 km. Covece, sad tek videh 2 soma visinske razlike. Ti si to i na Avalu u povratku? :unsure:
morala bi vise puta na avalu da se uzvere, buduci da je nadmorska iste tek 500mil ja pogresno kontam na sta se odnosi? ma slika je fotosop, svakako. Edited by ToniAdams
Link to comment

Ono 2 soma je ukupna savladana nadmorska visina. Zazvucalo mi mnogo za onaj krug, pa rekoh mozda se Avalom podebljavalo.Inace, Avala jeste 500, ali podnozje je negde izmedju 200 i 300 ako se dobro secam, tako da je ova visina ekvivalent nekih desetak pentranja na Avalu.

Link to comment

Danas sam majstorisao na mojoj pa sam se vozao na sestrinoj bicikli.Ne verujem koliko je svaku biciklu lakse voziti nego moju . Bice da je to zato sto ja imam celicne felne dok vecina ima aluminijumske.Jos ovo njeno cudo ima prednji i zadnji amortizer a ja sam navikao na tvrdo :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...