Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Jedva nadjoh ovaj klip da ilustrujem zasto bezim sa kolovoza kad god moguhttp://www.kurir-info.rs/pogledajte-ovako-izgleda-bahata-voznja-videna-ocima-jednog-motocikliste-clanak-942933Sto je tih motor ovog motocikla iz teksta :)Ovoga isto ima koliko hoceshttp://www.klix.ba/vijesti/bih/preticao-kamion-na-punoj-liniji-i-zamalo-udario-biciklistu-kod-trnova/130503086Meni je nesto slicno jednom uradio retard na NBGD u onoj maloj ulici sto kruzi oko zgrada u 23. bloku. Ono sto me je posebno izludelo je sto govedo nijednog trenutka nije pomislilo da uspori nego je samo legao na sirenu.Gde god nadjes zgodno mesto tu dupe na trotoar posadi :) Sa pesacima nemam znacajnijih problema jer kapiram da sam na njihovom turfu. Naravno da na trotoar idem samo ako je dovoljno sirok da opusteno ima mesta i za pesake i za bicikliste - Kneza Milosa, Srpskih vladara (ili kako se vec sada zove ta ulica), prakticno ceo NBGD...

Link to comment

pa nesavesni vozači mogu da te pokupe i dok si u kolima, i dok si na pešačkom prelazu, i dok čekaš autobus, pa nekad čak i na trotoaru, ne moraš upšte da budeš na biciklu da bi bio njihova žrtva.

Link to comment
Kneza Milosa, Srpskih vladara (ili kako se vec sada zove ta ulica), prakticno ceo NBGD...
uuu ja sam tu baš uvek vozila po kolovozu, nikad trotoartrotoar zapravo samo tamo gde ima tramvaja, plus kad hoću da skrenem pa da ne moram to obavljati usred raskrnice uz gomilu motornih vozila
Link to comment
pa nesavesni vozači mogu da te pokupe i dok si u kolima, i dok si na pešačkom prelazu, i dok čekaš autobus, pa nekad čak i na trotoaru, ne moraš upšte da budeš na biciklu da bi bio njihova žrtva.
Sve to stoji ali u saobracaju covek treba da gleda da smanji rizike a ne da ih povecava. Mada kome je sudjeno...Odvratna tema :ph34r:Nadam se da cemo dalje o necem drugom. Edited by katamaran
Link to comment

U zavisnosti od dupeta mozda se ponekad pokusa upravo suprotno :blush:Call me a perv ali prilikom jedne iznenadne letnje oluje nisam bas previse zurio da preteknem zgodnu sugradjanku u kratkoj suknjici.Sad me nece oprati ni Dunav ni Sava :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Danas je bila organizovana vožnja do Vinče, do muzeja.Lepa tura. Bilo dosta bicklista, negde između 20 i 30. Provozali se do Vinče, odslušali predavanje.I onda svako na svoju stranu, neki za Smederevo, neki za Avalu, neki su ostali na piću, a jedan + ja se vratili za Bg.Izgleda da je to to. Od sutra kreće jesen + zima.

Link to comment

pih mekušci, pa vozi se i kad je jesen/zima, samo se obuče dobro :)nego, ja ovih dana intenzivno razmišljam da možda ipak montiram blatobraneel glupavo ili ipak nije?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...