Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Na 20 kesica izvukao 1 grb. Ne zna se sta je jadnijeg kvaliteta - album ili slicice, koje su uz to i nikad manje, a nikad skuplje.

 

Skupljace se, tradicija jbg, ali Panini iz godine u godinu sve vecu bananu uvaljuje... 

Link to comment

Uz 10€ dali su mi 5 kesica sa nijednim nasim, album glupost plasticna mada su "slicice" (ovde ih zovu "figurice" i sluze za neke igrice) prilicno lepe iako se ne lepe. kod vas su samolepljive? moram da proverim na trafici jel ima neki samolepljivi album. barem ima kalendar za utakmice ali nikakvi podatci o stadionima, ekipama, nista.

Link to comment
7 hours ago, mlatko said:

Uz 10€ dali su mi 5 kesica sa nijednim nasim, album glupost plasticna mada su "slicice" (ovde ih zovu "figurice" i sluze za neke igrice) prilicno lepe iako se ne lepe. kod vas su samolepljive? moram da proverim na trafici jel ima neki samolepljivi album. barem ima kalendar za utakmice ali nikakvi podatci o stadionima, ekipama, nista.

Brte, di ti živiš?

 

Ovde je sve samolepljivo, 80 rsd = 0.67 eur

Link to comment

Ja sad gledam, ne mogu da se setim kako je bilo ranije: u sličicama daju samo jednog golmana po reprezentaciji? Drugi i treći golman nisu bitni, iako su deo tima?

Link to comment
6 minutes ago, Đipalo Junuz said:

Ja sad gledam, ne mogu da se setim kako je bilo ranije: u sličicama daju samo jednog golmana po reprezentaciji? Drugi i treći golman nisu bitni, iako su deo tima?

 

 

Nije bilo ranije tako, sećam se Španije '82, i glavni i rezervni su bili reprezentovani...

 

E sad, ne znam u "novije" vreme, nisam skupljao od osamdeset osme...

Link to comment
9 minutes ago, Miljenko said:

Ovo bese Italija 1990. Slike kao za "policijski glasnik" (90% se uozbiljilo/ukocilo skroz).:D

 

 

Čim igra Spasić, Italija '90 100%.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...