Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

+ još jedan

 

Užasno se srozava kvalitet i materijalni i sadržinski - albumi i sličice su sve gluplje i lošije dizajnirani, nimalo duha i zabave u njima, samo štancuj i štancuj, što više i što pre.

 

Imam jedan polupopunjeni - Merlin Premier League 1998 - jbt, najdivnija stvar vezana za fudbal koju sam držao u rukama ikada. Toliko informacija, toliko lep dizajn, sličice, grbovi, svaka sličica na pozadini imala kviz pitanje/odgovor, neki poster se dobije unutra, svašta. 

Link to comment

Ma ne ocekuje niko kviz na slicici.

 

Sto se mene tice, pristajem na lošiji kvalitet slicica, al da album dobro drži. Takodje dovoljno mi osnovni bio podaci ispod slike za svakog  igraca.

 

Da ne bude preko 600 sličica i da za album ne treba više od 50-60€.

 

Trazim li mnogo :)

Link to comment
46 minutes ago, goofs said:

+ još jedan

 

Užasno se srozava kvalitet i materijalni i sadržinski - albumi i sličice su sve gluplje i lošije dizajnirani, nimalo duha i zabave u njima, samo štancuj i štancuj, što više i što pre.

 

Imam jedan polupopunjeni - Merlin Premier League 1998 - jbt, najdivnija stvar vezana za fudbal koju sam držao u rukama ikada. Toliko informacija, toliko lep dizajn, sličice, grbovi, svaka sličica na pozadini imala kviz pitanje/odgovor, neki poster se dobije unutra, svašta. 

+1 za sve Merlinove albune, to je prava uživancija

Link to comment

čisto ako ste propustili, (minimum) poslednje dve godine je u ponudi i Paninijev "FIFA 365" album.

obzirom da se moj stariji počeo primati na fudbal onda smo to skupljali.

evo sad sam proverio - oko 550 sličica, plus u sredini još 3 tima iz regiona (ove sezone C.Zvezda, Partizan i Maribor :D ) što je još 60 sličica.

kakvih tu ludosti ima. sličica nejednakih dimenzija. sklopi Ronalnda, pa Mesija, sa po 4 sličice. pa onda neki mali afrički i azijski timovi gde je jedna velika sličica u stvari 3 male koje se zasebno lepe.

generalno ima ok ideja, ima i sličica sa turnira mladih reprezentacija, ženskih turnira, istorijskih sa starih bitnih mečeva, čak i e-fudbala... al opet nekako fali duha, i naravno nema ničeg ispod sličica već je sav sadržaj (ime, nacionalnost, grb, pozicija, fizikalije, čak i statistika) na samim sličicama.

sveukupno - baš loše.

 

nekako su mi očekivanja i od ovog WC izdanja vrlo niska. iako ćemo verovatno skupljati klinac i ja.

Link to comment
20 hours ago, Timmy said:

Ma ne ocekuje niko kviz na slicici.

 

Sto se mene tice, pristajem na lošiji kvalitet slicica, al da album dobro drži. Takodje dovoljno mi osnovni bio podaci ispod slike za svakog  igraca.

 

Da ne bude preko 600 sličica i da za album ne treba više od 50-60€.

 

Trazim li mnogo :)

 

 

 

 

681

Link to comment
W1PZ-V1UR-D197
ZPID-S1DM-13WL
HAVE-NICE-WC18
COKE-BEST-GOAL
2018-COOL-GAME
FIFA-COCA-COLA
COKE-FAIR-PLAY
FOOT-BALL-LOVE
2018-COKE-GAME
FIFA-FOOT-BALL
GIFT-CODE-2018 
OPEN-YOUR-PACK
FRA1998
OPEN-FIFA-PACK
FREE-FIFA-PACK
FIFA-FAIR-PLAY

Ovo bi trebalo da su svi kodovi koji su se dosad pojavili ako ste neki propustili.

Link to comment

Od 31. marta - subota (album i slicice) na kioscima. 2. aprila (ponedeljak) album besplatno uz vecernje novosti.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...