Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

chisto da znate, sutra se odrzava onaj godishnji basket tunir u organizaciji ksb, tako da ce verovatno biti ludachki broj ljudi po terenima.

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Aj u kurac.A da vi lepo dođete na home court 1 Kovika, 1 Zidanea i 1 KK Mega Banjice? ;)Ili da se iscimamo do Košutnjaka, tamo bi trebalo da su napravili odlične terene?

Link to comment

roccobarocco je planirao neki basket, ada u 3. doćiće sa nekoliko ortaka, kao onaj prošli put. e sad, da li ta ada definitivno otpada zbog gužve? Da se na vreme koordiniramo i sa njegovom ekipom.....

Link to comment
Onda Neda™ u 3, to definitivno odgovara najvećem % ljudi.Dućo, 'oćeš li moći?
Mene brine ovo što teixeira zbori. Sad sam se čuo sa Rokom, dogovorili smo se da se dogovaramo do večeras za lokaciju. Ako imate neki pouzdaniji teren, cenim da će veći deo furunaške ekipe biti raspoložen da proba nešto novo, nešto divlje.....
Link to comment
cenim da će veći deo furunaške ekipe biti raspoložen da proba nešto novo, nešto divlje.....
takav sam po celom telu. sam da nije predaleko.
Link to comment

kod mene u bloku (28. ..preko puta Arene) imaju dva fina terena; ucinili biste veliko zadovoljstvo coveku bez dozvole....umesio bih vam cak nesto; izneo osvezenje; dao da mi se igrate s bebom; zenom..

Link to comment

Evo da potvrdim da dolazim. Sad nesto razmisljam, ako je sutra stvarno taj turnir na Adi, onda bi bilo bezveze da ga ispusimo za teren. Ukoliko pouzdano znamo da ti tereni na kosutnjaku postoje i da su dobri (ja pojma nemam), ne vidim zasto ne bismo tamo otisli, nije mnogo dalje od Ade. Momenat prirode ce biti prisutan, a za trece poluvreme cemo se snaci, valjda ce neko da dodje makinom koju cemo upotrebiti za put do najblize radnje.Meni samo neko treba da objasni kako i gde tacno da se dodje, ako idemo tamo?Btw. evo sada gledam na sajtu saveza da se turnir igra sutra. Poslednji mecevi pocinju u pola 5, tako da verujem da guzva jeste neizbezna.http://www.ksb.rs/

Link to comment

Ma kod Zajceva u krajblo ili recimo kod JP "Skloništa" (preko puta SIV-a, kod bele zgrade sa Coca-Cola reklamom)... taj neki Novi Beograd, koji je na pljuvomet od centra.

Link to comment

Meni je OK blok (kakav brate bruklin brate). Mislim, cimanje mi jeste, verovatno vece nego bilo kome drugom, ali nije problem jednom, ili par puta. Samo josh da se Zajcev za svakog otvori za po veshalicu. Belu.100322.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...