Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

zahlađenja će biti utoliko što će najniža dnevna temperatura biti 20 stepena gospodina celzijusa. Ja imam neko opijanje večeras, pa mi ne odgovara pre 2 nikako. Sve posle toga mi je ok. što se tiče kiše, sve će se to osušiti za sat vremena, nismo valjda baxuzi toliki.Ajde pišite kad vam odgovara. Licitiram sa 15h.

Link to comment

Ma dajte, 15h je katastrofa. Najava je da ce biti svih 28 stepeni, jos ako bude i sunce kao sto je realno da bude, pocrkace svi posle 2 basketa. Setite se onog drugog, ako se ne varam, puta kada smo se sprzili oko 16h sata, a nije ni bila ovakva zega. Jest da mozda ni ne dodjem, ali ja glasam za 18h, u najgorem slucaju 17.

Link to comment

Skupite se pa dodjite u SM na turnir, pocinje sutra u 13h pa dokle izdrzimo :D Mada, dolaze i neki balvani od ~2.15, bice napeto k'o u fabrici tregera...

Link to comment

šta uopšte kažu ovi kamenkovi, jel kiša počinje pre podne ili kasnije popodne?ja bih da mi ipak dogovorimo za 15h, ne verujem da tih 28 stepeni može da bude problem, onaj dan je bilo sigurno više od 30.edit: goranz sere oralno, nikakve oluje ne najavljuju. RHMZ kaže da će biti promenljivo oblačno, i ništa više. W2U kaže da će pre podne biti oblačno, sa slabom kišom ujutro. Posle podne pretežno sunčano. Max dnevna do 28.

Edited by pacey defender
Link to comment

15 :blink: . Poshto ja upadam prvi put, glupo mi je da izmishljam kad ce da se igra, ali bih morao protestirati. Shto se mene tiche, ja cu doci, pa i u 15, ali je vreme tad preterano jebeno.Shto se tiche vremena i Goranza - banujte lazova. :D Jedino shto me brine je shto su juche najavljivali zahladjenje i kishu za danas (bilo je zahladjenja jutros, ali beznachajnog na duze staze), a sad opet najavljuju naoblachenje za sutra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...