Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

403, bez nalogaZna IB da se zabaguje povremeno. Meni nekada stalno prijavljuje error za odredjenu sliku (iako prethodne 2 normalno odradi), a kada joj promenim ime, uploaduje bez problema

Link to comment
403, bez nalogaZna IB da se zabaguje povremeno. Meni nekada stalno prijavljuje error za odredjenu sliku (iako prethodne 2 normalno odradi), a kada joj promenim ime, uploaduje bez problema
Probao sa par različitih slika i formata i čak sa dva različita računara i ... neće!... angry.gif Ajd' sad ću da probam to sa promenom imena, ali kako slutim slaba vajda...
Link to comment
šta misliš o sinhronizaciji passworda koju nudi Foxmark, da li je dobra ideja, ili je suviše rizično?
Sačuvaj bože. Ne dozvoljavam ni jednom browseru da uključuje svoje password managere i ostale zajebancije, a kamoli da mi to bude pohranjeno na nečiji tuđi neprovereni server. Jedino ovakvim bezazlenim stvarima kao što je forum dozvoljavam da putem cookija zapamte login - sve ostalo (banka, webmail itd) unosim ručno kod svakog logina.
Link to comment

izasla FF 3.0.6probao na njoj Paste&Go i nista skino sam Paste&Go (paste_and_go_2-0.8-fx.xpi)sad jos da mi neko korak po korak objasni sta da radim da mogu da pokrenem ovu ekstenziju

Link to comment

Tebe treba tuci i za usi vuci <_< Skines paste_and_go_2-0.8-fxIz arhive ekstrakujes install.rdf (iz nekog razloga ne pamti editovanje dok je fajl u samoj arhivi)U njemu promenis maxversion na recimo 3.0.720090204379ya5.th.jpgObrsises originalni fajl u arhivi i vratis ovaj editovaniPrevuces paste_and_go_2-0.8-fx u FF i voila...20090204380sh3.th.jpg

Link to comment

Da li postoji nacin [osim 'rucno', jedan po jedan] da proverim da li mi je neki od 3000+ bookmarkova ukinut [ukinut domain, ukinuta strana] ?takodje, nesto sto bi proverilo ima li duplikata?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...