Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Trebali su da puste Bojanu da igra, tesko da bi mogla gore da odigra od Ane. Steta zbog JJ, bas se ludacki borila ali ne moze se sa retardom.Ana slobodno moze da predje u modele ili sta vec, od povratka u teniske vode nema nista.

Link to comment
Jelena nije mogla samau Davis kupu ipak imamo i Zikija pa je lakse
ah, pa nisi bas fer. tamo je vala i 5th set Janko dobrano igrao. generalno u muskom tenisu nemamo dominaciju koju smo mogli imati u zenskom(dok odredjena nije povredila palac, pobegla sa OI i sada joj se desava sve sto sam tada rekao da ce joj se desiti), ali imamo mnogo vise igraca koji mogu da "uskoce"...ovde je trade mark celog vikenda bila izjava Palcice kako su one mlade :isuse: jebote, 3 godine istu pesmu peva svaki put kada zasere...EDIT: za DZejlenu, massive respect :Hail: Edited by freakns
Link to comment
Trebali su da puste Bojanu da igra, tesko da bi mogla gore da odigra od Ane. ...
Pa kako da je puste kad je Ana došla da igra. Mogli su da Ani diskretno kažu kako ne mora da se poteže, ali zamisli kakva bi tek onda pljuvačina nastala.
...Steta zbog JJ, bas se ludacki borila ali ne moze se sa retardom.Ana slobodno moze da predje u modele ili sta vec, od povratka u teniske vode™ nema nista.
Just for the record, ne mislim da se Ana trudila ni za dlaku manje nego na mečevima WTA tura.
Link to comment
Pre dvadesetak godina živeo sam neko vreme u jednom gradu na jugu, i sa terase sam gledao pravo na glavnu, prilično prometnu ulicu. Tu je bila raskrsnica i semafor. Znao sam nekog momka, koga su udarila kola dok je pretrčavao ulicu, i teško ga povredila. Oporavio se nekako, ali, kad god je trebao da pređe ulicu (bila je zebra, bez semafora), on je umeo po sat vremena da stoji po ivici kolovoza, gledajući levo desno, premišljajući se, odlučujući se, pa onda skupi hrabrost, kroči, pa čuje neki šušanj, zaista ili u svojoj mašti, pa se vrati nazad, dok ljudi uveliko prelaze, ponekad nije bilo nijednog vozila na vidiku, ali su ona očigledno postojala u njegovoj glavi, i to je tako trajalo u nedogled, sve dok konačno ne skupi hrabrsot i samopouzdanje i konačno zakorači i pređe.Tenis koji igra Ana Ivanović podseća me na ovog čoveka.
zaista odlicna paralela, jos bih dodao da treba dodati da je taj covek nekada bio br.1 u prelazenju ulice.
Link to comment
VRANEŠU, ODLAZI!!!!! Skandalozno je da je selektor neko koga niko ne poznaje u teniskom svetu i koga je jedino briga da iskoristi neku gužvu i uhvati za butine ili bulju neku od naših teniserki!
Cenis da je on jedan bitan faktor u pobedama i porazima?
Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...