Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Bez brige, dobijamo Ruskinje, jer osim Kuznjecove, ove ostale su smejurija. Ona mala povela 1:0 i 4:1 u drugom setu protiv Jankovićeve i uplašila se pobede?! Uostalom, ako A tim Srbije ne može da pobedi, objektivno, C tim Rusije, onda Vraneš treba da podnese ostavku!!!

Link to comment

Sad će Ana da pobedi, a Vraneš će prvi da joj dotrči, uhvati za guzove, podigne i zagrli ...Kako je dobro biti selektor ženske teniske reprezentacije Srbije ...

Link to comment

Nije loše ni trenirati odbojkašice, mada za tu poziciju ipak treba nešto i da znaš o dotičnom sportu.Ako Ana izgubi bojim se da će razne patrijote da krenu da seru po njoj na komentarima na B92 i kojegde. Unapred se nerviram.

Link to comment

Pre dvadesetak godina živeo sam neko vreme u jednom gradu na jugu, i sa terase sam gledao pravo na glavnu, prilično prometnu ulicu. Tu je bila raskrsnica i semafor. Znao sam nekog momka, koga su udarila kola dok je pretrčavao ulicu, i teško ga povredila. Oporavio se nekako, ali, kad god je trebao da pređe ulicu (bila je zebra, bez semafora), on je umeo po sat vremena da stoji po ivici kolovoza, gledajući levo desno, premišljajući se, odlučujući se, pa onda skupi hrabrost, kroči, pa čuje neki šušanj, zaista ili u svojoj mašti, pa se vrati nazad, dok ljudi uveliko prelaze, ponekad nije bilo nijednog vozila na vidiku, ali su ona očigledno postojala u njegovoj glavi, i to je tako trajalo u nedogled, sve dok konačno ne skupi hrabrsot i samopouzdanje i konačno zakorači i pređe.Tenis koji igra Ana Ivanović podseća me na ovog čoveka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...