Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

Pisao o tome na početku topika negde, ne bih se ponavljao.Bitno je da je to prva zgrada u istoriji sveta koja je kolapsirala do temelja od požara. A sagrađena '83, dakle pre pišljivih 30 godina. Valjda nisu računali na fenomen vatre kod izgradnje :(

Link to comment

Nisam citao od pocetka, mora da znas odgovor pa ga napisi.a) Bushova vlada rusi WTC7 (bespotrebno?)b) Pritom ostavlja dokaze o tome jasne™ svakom ko sebe smatra pametnim (sto je svako ko ima jutjub, tj. svako)

Link to comment

Meni je ta 9/11-zavereticarska uverenost u svoje verzije (jer ni oni ne mogu da se sloze oko jedne verzije dogadjaja, a i kako bi kada sto kazu Penn & Teller they are simply making this shit up) najsmesniju dimenziju dobila sa pojavom Wikileaksa i Julian Assangea. Nije bilo dovoljno da WL ne sadrzi ni pomen nekakve vladine 9/11 zavere, vec je i Julian dao komentare slicne Chomskom (slicne, u stvari, bilo kom ko ozbiljno razmislja o ovim stvarima) i time se zivotno zamerio 9/11-zavereticarima. Oni su, u stvari, i tvorci dabl-nebulozne teorije po kojoj je JA u stvari agent CiJe ili slicnih vladinih organizacija....Kako se to (opravdana) sumnja u "zvanicnu verziju" pretvara u 1) slepo verovanje anonimnim crackpot lupetalima sa interneta i 2) gotovo neku vrstu kulta? Eto kako. Citamo na ovom topiku.Poznati predstavnik sheeple & agent americkih vlasti, Julian Assange:

"Any time people with power plan in secret, they are conducting a conspiracy. So there are conspiracies everywhere. There are also crazed conspiracy theories. It's important not to confuse these two. Generally, when there's enough facts about a conspiracy we simply call this news." What about 9/11? "I'm constantly annoyed that people are distracted by false conspiracies such as 9/11, when all around we provide evidence of real conspiracies, for war or mass financial fraud."
Link to comment
Zasto su je onda srusili (ovi iz Bushove vlade)?
Da provere dokle mogu da idu a da ih sheeple bespogovorno prati.EDIT: Ili su se jednostavno zajebali negde. (Nije da se ne desava.) Edited by Zhota
Link to comment

Pa kad postavljas glupa pitanja.Valjda teret dokaza treba da bude na onima koji zagovaraju zvanicnu verziju. Jedino sto ja znam je da je busna kao sito, drugo nista ne znam. Deder objasnite sve one nebuloze pa se onda becite.

Link to comment
Pa kad postavljas glupa pitanja.Valjda teret dokaza treba da bude na onima koji zagovaraju zvanicnu verziju. Jedino sto ja znam je da je busna kao sito, drugo nista ne znam. Deder objasnite sve one nebuloze pa se onda becite.
Prvo, nemoj da si bezobrazan.Drugo, teoreticari zavere uopste ne kazu da "drugo nista ne znaju". Naprotiv, tvrde da znaju, i o tome pisu knjige i snimaju filmove.Trece, ko da ti sta objasni, pa nisam (npr) ja Bushov atase za stampu.Ja samo kazem da je to sto pricaju teoreticari zavere 1 bullshit, to je sve.
Link to comment
Nema nista o 9/11 zaveri. Ima o tome da ne veruje vlastima u USA (niko normalan im ne veruje ni kad istinu pricaju). To uopste ne potvrdjuje budalaste teorije zavera. Ti si zbunjen, momce. (Kao i autori videa koji su nasnimili rusenje WTC-a preko potpuno nepovezanih govora velikog Carlina - eticka govnarija!)
Link to comment
Ja samo kazem da je to sto pricaju teoreticari zavere 1 bullshit, to je sve.
Mene ni najmanje ne zanima to sto pricaju teoreticari zavere. Tih teorija ima na milione i nije tesko diskreditovati sve uzevsi za primer jednu nebulozu.Zanima me medjutim zvanicna verzija, koju pas s maslom ne bi mogao progutati. Da pojasnim: od toga sto ustvrdimo da je 1 ili 10 verzija dogadjaja 1 bulsit, zvanicna verzija nece postati ni za gram manji bulsit.
Link to comment
Nema nista o 9/11 zaveri. Ima o tome da ne veruje vlastima u USA (niko normalan im ne veruje ni kad istinu pricaju). To uopste ne potvrdjuje budalaste teorije zavera. Ti si zbunjen, momce.
Mislim da je ovde zbunjen neko drugi, sinak.
(Kao i autori videa koji su nasnimili rusenje WTC-a preko potpuno nepovezanih govora velikog Carlina - eticka govnarija!)
Dobro, to jeste bilo glupo.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...