Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

Fenomenalno, koji uspon jbt. Necemo spojlerisati ako ima onih koji nisu gledali, ali koliko je ono brdo brutalno [iako je sam dizajn etape prilicno glup]

 

Ja sam prvo mislio da je neka typo greška, ne znam ni gde sam čitao najavu, 20, 22, 24 posto :lolol: , ali je stvarno nestvarno šlajfovanje

Link to comment

Spanci kraljevi, uvek su umeli da tresnu neke ludilo etape i jos da se useres.

 

Elem, sad sam tek stigao da pogledam etapu, ko je nije dosad pogledao i nece, tako malo da prokomentarisem. Da je i ovde Froome najjaci stvaarno bi bilo previse, idi begaj. Uzeo je i bronzicu na OI, dosta mu je. Valjda ce ovo malo doci kao podsticaj za Naira za ubuduce, a i lepo je videti mumiju Pistolera da se trka.  :D

Link to comment

Odgledah sinoc onaj neki snimak sa neke Latino televizije :D

Ludilo, ekstaza, Nairito, odlično prženje kao i sve što rade njihovi komentatori.

Kintana je definitivno jači od Fruma ovde, pitanje je samo da li će napraviti dovoljnu razliku pre hronometra, mada meni i ne deluje da Frum tu može previše da nakrca prednosti. U svakom slučaju još je otvorena bitka.

Link to comment

Odgledao danas snimak poslednjih 12 km jucerasnje etape, prakticno celo brdo. Fantazija. Teska srca priznajem da me Frum odusevio. Nairo napokon pokazuje ono sto smo cekali ceo Tur.

Link to comment

Velike cestitke Malkinu, Gesink konacno napravio nesto veliko na GT. Fenomalna voznja. Svaka cast i Elissondeu i Yatesu, a bobami i ovoj trojici iz GT, bez obzira sto Contador ocigledno ne moze. 

 

Prva bas bas sjajna etapa na GT jos od maja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...