Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

Poceo Dauphine, bice zanimljivo da se vidi ko je u kakvoj formi. Dobio Pistolero prolog od 4km. Videcemo ima jos dosta do TdF, ali izgleda dobro.

Link to comment

Poceo Dauphine, bice zanimljivo da se vidi ko je u kakvoj formi. Dobio Pistolero prolog od 4km. Videcemo ima jos dosta do TdF, ali izgleda dobro.

 

pistolero izgleda sjajno, fit, bez grama viska za razliku od prosle godine u ovo doba

Link to comment

drumska trka ide 3 ili 4 puta uz uspon prve kategorije od nekih 8-9km, on tu ne bi bio favorit. vratio se mtb-u ovog proleća, to je bio znak čemu teži. e sad koje su mu šanse iskreno nemam pojma.

Link to comment

Contador izgleda u vrhunskoj formi, cini mi se da nema ni gram viska. Ne znam hoce li to biti dovoljno da se priblizi Froomeu na Touru, ali moglo bi biti zanimljivo. 

Link to comment

mora da jede manje kineske govedine :Jova:

ja ne uspevam baš da pročitam gde je Frum po pitanju forme. ne znam koliko ozbiljno treba uzimati slab rezultat na Romandiji, posebno jer je dobio onu planinsku etapu.

 

na kraju i nije previše važno jerbo će don Nairo obojicu da pojede :sleep:

Link to comment

Contador i Aru napali na 80km do cilja :D

 

vjerovatno samoubistvo, ali ne moze se rec da Contador nije zabavan za gledanje [tj, bio bi, kad bi mogli da vidimo ovo :D ]

Link to comment

Contador i Aru napali na 80km do cilja :D

 

vjerovatno samoubistvo, ali ne moze se rec da Contador nije zabavan za gledanje [tj, bio bi, kad bi mogli da vidimo ovo :D ]

 

 

Sky has neutralized the attack of Contador and Aru. The duo again nestles in the peloton

 

 jbga:)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...