Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

14 minutes ago, Grandilof said:

Super predstavljanje, sjajno izgledalo. Sad gledam rutu, i tek sad vidim prvi put u istoriji ne zavrsavaju u Parizu...

stvarno???? wtf

 

ja svim srcem navijam za Pogacara protiv Vingegarda. Pogacar je zabavan, za razliku od ovog drugog

 

ladno Kavendis ucestvuje za Astanu, pokusava da obori Merkosv rekord broja pobeda. Gledao sam mu nesto rezultate ove god i deluje da nije bas u nekoj formi za ove nove zveri u sprintu. nadam se da ce dav im otkine jednu pobedu. 

Edited by sherman
  • +1 1
Link to comment

Dosta trapavo predstavljanje ekipa, Kevendiš nešto poluiznerviran lupetao na italijanskom, a evo i v.d.Poel nije baš oduševljen pitanjima

Link to comment
17 hours ago, sherman said:

stvarno???? wtf

 

ja svim srcem navijam za Pogacara protiv Vingegarda. Pogacar je zabavan, za razliku od ovog drugog

 

ladno Kavendis ucestvuje za Astanu, pokusava da obori Merkosv rekord broja pobeda. Gledao sam mu nesto rezultate ove god i deluje da nije bas u nekoj formi za ove nove zveri u sprintu. nadam se da ce dav im otkine jednu pobedu. 

Zbog priprema za OI, finiš neće biti u Parizu. Završava prilično zahtevnim individualnim hronometrom od Monaka do Nice. 

 

Kavendiš vuče neku prehladu. Muči se jako na današnjoj etapi. Uskoro će 20 minuta da zaostaje za vodećom grupom. Okružen je sa dosta vozača iz ekipe, valjda ga neće uhvatiti rampa. 

 

5 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Dosta trapavo predstavljanje ekipa, Kevendiš nešto poluiznerviran lupetao na italijanskom, a evo i v.d.Poel nije baš oduševljen pitanjima

 

Koliko sam ja skontao, nisu mogli da čuju pitanja. Pa je neko tražio da se ponovi, a neko je pričao šta je naumio. 

 

Čudi me da Kasper Asgren nije u postavi Kvik-stepa. Prošle godine je uzeo etapu iz bega. 

 

UAE vuče jako u prvoj etapi. Očekuje se napad na poslednjem usponu. 

 

Za mene Pogačar > Vinjegor što se tiče simpatija. Videćemo koliko može Tadej posle jakog Đira, a i u kakvom je stanju Jonas posle duže pauze. 

 

Na ovom Turu navijam prvenstveno za Roglu u generalnom plasmanu. Njega već godine stižu. Nadam se da će mu redbul dati krila. 

  • +1 1
Link to comment

Neko vreme sam se isključio iz biciklizma, i tek jutros vidim šta se desilo sirotom Bernalu. Bio jutros dokumentarac na ES. Fascinantno mi je da se onako zakucao u autobus na prilično preglednom i ravnom putu. Šta mislite ima li šanse da ponovo bude kontender za neki od GT? Koliko sam ga razumeo, san mu je Vuelta, jer mu jedino ona fali

Link to comment
6 minutes ago, hooyadahoo said:

Šta je bilo? Neki beg uspeo? Nisam gledao, ceo dan rintam na placu jebem ti robiju

 

Da, Barde i njegov timski kolega su odbili napad pelotona. Zadnjih 2-3 kilometra su imali 10ak sekundi prednosti i prilično ubedljivo dobili. One krivine u finišu su im svakako pomogle

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...