Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Piksijevo gostovanje kod Rošavog pružilo mi je priliku da čujem jedan od najljigavijih predstavljanja gosta ikada. Stojković je bio vidno zgranut količinom dupe-uvlakaštva, na koje inače nije imun. Dobar je bio i deo kada Rošavi kaže "Evo, Piksi je doneo neke slike i članke iz japanskih novina, da nam pokaže" a ovaj odgovara "Pa vi ste mi rekli da ih donesem" :lol:
:lol::Hail:
Link to comment
Lik sto prenosi kosarku na ES2 ima cudnu tenisku naviku da preterano cuti. Ni da pisne nekoliko sekundi, a u medjuvremenu pao po kos na obe strane.
+ ne zna da je Jasen argentinski reprezentativac i da se cita Hasen vec ga konstantno naziva italijanom (ima drzavljanstvo pa pretpostavljam da pise na uleb sajtu ili gdje vec).
Link to comment

Šareni: Trojica dvocifrenihTM u PartizanuBošković je počeo da se gubi - tenisera Sweetinga je zvao/preveo "Sladunjavi", a po njemu Bojana Jovanovski je užasno :blink: napredovala u poslednjih nekoliko meseci

Edited by NekoIzMase
Link to comment

totalno iz nevezanog (zato što mi treba genk na kladionici) gledam na sk+ genk kortrijk i komentariše ilija kovačić :blink: elem,ide neka kontra za genk na sredini terena po levoj strani,ali bukvalno na centru i ovi seku faulom i sudija dotrčava i drži žuti karton u ruci i kovačić mrtav ladan "može ovo biti i crveni",ja kontam aj možda ima žuti ovaj,sudija daje žuti,ide usporeni snimak faula,klasično povlačenje sa leđa na sredini terena,čist žuti,kaže kovačić "dada,mogao je ovo biti i crveni karton lako" :isuse:

Link to comment

Eurosport 2 vesti, jedan i jedini, neponovljivi, Dusko Milanoviic:"U vodjstvo od 2-1 reprezentaciju Japane je doveo Honda iz jedanaesterca" - dok on to prica, ide snimak kako Honda sutira u golmana, i pritrcava drugi Japonez i daje gol."Strelci za reprezentaciju Australije protiv Uzbekistana bili su Kjuel, Ognjenovski...Emerton i... (pauza, kakvih ima po 10-ak u svakim vestima koje vodi)... i... Bakajev." - inace, Bakajev je igrac Uzbekistana koji je iskljucen.Ovo stvorenje prevazilazi sve Kovinjale i Mijaljevice ovog sveta. Nesto neverovatno. Vesti citaju on i Smiljan Banjac, koliko sam mogao da vidim, Banjac isto lupeta, ali manje, barem manje upadljivo. Ovaj kreten svake veceri bubne bar 2-3 preispoljne gluposti.

Link to comment

Nikad nisam cuo gori glas od ove zemske sto uzima izjave u nlb-u na areni. Natasa Junkovic (ili Janjusevic, jem li ga, tako nekako) ima neprejebiv glas, opasniji od smeha Lee Kis.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...