Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ко је преносио Бајерн - Ајнтрахт неки дан? Толико је навијао за Бајерн да ми је било непријатно.

Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

Zašto ovaj lik na SK forsira ovo "Antetokumpo" po Vuku?

 

pa ako je afričko valjda tako treba, a ne kako Grci čitaju? mada ne znam ni kako se kaže na nigerijskom 

Link to comment

Pa da, ono, baš sam gledao i fonetsku transkripciju (na viki doduše), kapiram da su to radili neki ljudi koji znaju a i po onom što sam Janis kaže za sebe, svugdje piše (i čuje se) Adetokumbo.

Link to comment
4 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Ко је преносио Бајерн - Ајнтрахт неки дан? Толико је навијао за Бајерн да ми је било непријатно.

 

Smiljan Banjac inace veliki fan BVB. Nije mi jasno sa koliko je zara podvriskivao "bravo majstore" kada su Roben i Riberi davali "oprostajne" golove?! Inace sezonama u nazad kad prenosi Bajern kuka na sudjenje :D

Pre je bio na B92, pogotovu Spance.

Link to comment

štostiče Janisa, potpisujese sa b, tako da to je to. javite onima sa SK da se ne brukaju :dry:

 

dkmb.jpg

 

u stvari i onako NBA još par utakmica pa prelazi na Arenu,  oni valjda znaju malo bolje

 

 

 

 

Edited by levi
Link to comment
16 hours ago, John Coltrane said:

 

Smiljan Banjac inace veliki fan BVB. Nije mi jasno sa koliko je zara podvriskivao "bravo majstore" kada su Roben i Riberi davali "oprostajne" golove?! Inace sezonama u nazad kad prenosi Bajern kuka na sudjenje :D

Pre je bio na B92, pogotovu Spance.

 

Ја сам помислио да је неки Хрват јер је само причао о Ковачу :D

Link to comment

Dugo nisam slušao ovaj duo moroniko sa Eurosporta, baraž Bundeslige. Jedan iznosi statistiku ko je bio najstariji igrač u istoriji baraža, koliko godina, koliko dana...ovaj drugi podvriskuje OPA, ko Jeremija.

Link to comment
On 8.5.2019. at 22:32, Mindaugas Žukauskas said:

Jbg, otišao čovek za kešom. Sad baš kontam koliko je on bio dobar komentator, kad je uspeo da nas zarazi NFL-om uprkos Žuletu.

 

-1.

Jbš nfl prenose bez Juriševića.:fantom:

Link to comment

ova dvojica na Areni su večeras oborili rekord u ponavljanju fraze "neko ko je"

 

inače fraze poznate po tome da nema nikakvo značenje, može da se izostavi i apsolutno ništa se ne menja u rečenici

 

 

Edited by levi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...