Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Šokantni intervju Duško Korać, sportski komentator RTSDuško Korać: Ja sam svirač, a ne novinarhttp://pressonline.rs/sr/vesti/TV_Press/story/171599/Du%C5%A1ko+Kora%C4%87%3A+Ja+sam+svira%C4%8D%2C+a+ne+novinar.html

Link to comment

Sad sam baš pročitao Koraća... Mislim da neče više prenositi vaterpolo :isuse: . Opravdano iznerviran time što se ne poštuje uspeh Nadje Higl, rekao je i ...

A onda su od jednog sporta koji se igra u dva zaliva - đenovskom, bokokotorskom - i na još četiri bazena, kojim se bavi Balkan, napravili spektakl. To dovoljno govori koliko koji sport vredi.
Link to comment
Šokantni intervju Duško Korać, sportski komentator RTSDuško Korać: Ja sam svirač, a ne novinarhttp://pressonline.rs/sr/vesti/TV_Press/story/171599/Du%C5%A1ko+Kora%C4%87%3A+Ja+sam+svira%C4%8D%2C+a+ne+novinar.html
:Hail: Duško Korać, pohvale Milu Đukanoviću, Titu, Crnoj Gori, najava da će raditi još 8,5 godina, spominjanje šifrovanih koje bi mogao tužiti, branjenje Crne Gore za slučaj Šarić...u istom tekstu. teacher će implodirati kad pročita intervju, možda si trebao staviti ovo u spoiler. :unsure:
Link to comment

Zanimljivo je čitati ovakve bizarne likove. Ide od sjaja do očaja. Pitanje "Da li ste mogli da sami nešto promenite, da krenete nekim drugim putem?" završava pričom o Tatarskom bregu i narkomaniji. :lol: Podsetio me je na Peru Kralja sa krova u Kenguru kada priča o milion neprijavljenih Kineza i privatizaciji u Slovačkoj. A sa druge strane, skroz ume fino da ošamari ovu novu generaciju komentatora i da poentira na medijskom hajpu koji se nadovezuje na sportske uspehe.

Edited by pacey defender
Link to comment
:Hail: Duško Korać, pohvale Milu Đukanoviću, Titu, Crnoj Gori, najava da će raditi još 8,5 godina, spominjanje šifrovanih koje bi mogao tužiti, branjenje Crne Gore za slučaj Šarić...u istom tekstu. teacher će implodirati kad pročita intervju, možda si trebao staviti ovo u spoiler. :unsure:
...Žarko Obradović, dva zaliva i četiri bazena, peticija Ivana Miljkovića, vaćaroši i secikese, devet zanata osim struje i vode, Crnogorac na privremenom radu...Kum zatvorio topik. Koliko god da je lud, bar je iskren. Da mu je vlast, Acu Stojanovića bi postavio za doživotnog dežurnog mokrog čvora.
Link to comment

Au, jebote, Kuma ipak treba pod ključ :unsure:- Nije valjda da zagovarate politički terorizam u Srbiji?- Ja ne želim nikog da ubijem, ali kada zasadimo pšenicu i ako je ne oplevimo, znate li kol'ko korov za tri meseca naraste iznad pšenice? I stan morate da provetravate da se ne uhvati paučina. Ova zemlja je ogrezla u paučinu.Tu bi mu dobro došao onaj citat kako "tree of freedom must be watered in the blood of tyrants", samo da nije Amerikanac rekao... :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...