Jump to content
IGNORED

barselona, spain


denise

Recommended Posts

On 21.10.2021. at 0:19, pacey defender said:

Izgleda da ću ići u Barselonu u decembru. Biću smešten negde oko trijumfalne kapije ili više ka starom centru, tu negde. Pratim savete za obilazak, samo što mi je problem to što se svi odnose na topli deo godine. Pa ako imate neki specifičan ranozimski savet, kažite.

ima seks sop na pocetku la ramble gde mozes da iznajmis kabinu i pogledas malo live akciju. nema na cemu :fantom:

Link to comment
59 minutes ago, Milosh76 said:

Gde nalazite povoljan smestaj u Barsi? Koji god sam deo grada gledao, bilo booking ili airbnb cene su bas visoke.

Ima li neki dobar savet za deo grada dobro povezan sa centrom i aerodromom.
 

 

Ne znam koje si godiste ('76?) i koliko ti je neophodna apsolutna privatnost, ali...ja poslednja dva puta kad sam bio isao sam u Airbnb sobu (dakle ne ceo stan, samo soba), obavezno kod hostova koji imaju "superhost" tag. Bude jeftinije i na taj nacin mogu da se uklopim u budzet, a i budem u delu grada koji mi odgovara. Pride, skoro ceo dan si napolju pa ti gajba nije bitna, samo za prespavati, takodje i host cesto ume da bude gotivan lik, pa malo zablejis sa njim, pokaze ti grad, posalje na pravo mesto za has, a cesto ni on sam nije tu pa opet imas stan za sebe.

 

Pogodno je ako putujes sam ili sa jos jednom osobom, vise od toga je vec problematika.

  • +1 1
Link to comment

Pokusavam da povezem Sretenje i 3 dana odmora pa da pretvorim u 7-8 dana u Barseloni sa zenom, naravno.

Bio sam u Barseloni pre par godina na ceo jedan dan u sred lita, izlet iz Saloua, a pre 10 na 2 dana preko agencije.

Link to comment
5 hours ago, Joe D said:

ima seks sop na pocetku la ramble gde mozes da iznajmis kabinu i pogledas malo live akciju. nema na cemu :fantom:

Pih, kacam video da si me kuoutovao na ovoj temi, ocekivao sam neki savet tipa imas 10.decembra basket Barsa - Real. Kad ono neki guzenbauer za one stvari. 

 

 

Hvala svima, pisem, pamtim :)

Link to comment
8 minutes ago, pacey defender said:

Pih, kacam video da si me kuoutovao na ovoj temi, ocekivao sam neki savet tipa imas 10.decembra basket Barsa - Real. Kad ono neki guzenbauer za one stvari. 

sta ces, volim da malo prosirim interesovanja kad putujem :nobles:

 

elem, planiram i ja uskoro da odem. nisam nesto prosli put stigao da provodim vremena po gradu, vise je bilo obilzenje znamenitosti, a cini mi se da je to manje zanimljivi deo barse. sto su neki forumasi ovde i napisali. 

  • +1 1
Link to comment

Ja gledao i basket i fudbal u dva dana. Man City i Fener sa Bjelicom i Bogdanom. To mi ostavilo jači utisak nego Gaudi, krkan jebi ga. Fudbal je i objektivno baš wow, basket nije za porediti sa beogradskim, ali opet ima nešto, mala hala, baš sam bio blizu, sve kulturno a ipak se istinski lože i razumeju, nije Minhen. U tom Minhenu me čak ni LŠ nije nešto oduševila, zato je Dorrmund vrh.

Link to comment

Wizz BG-Barsa startuje od 19 decembra.

Iako nema boljeg osećaja nego kada te startuje non bajnari guapo u mračnoj uličici Ravala ipak malo južnije. Moj Kanare zagrli meeee. :wub:

Edited by palfoot
  • +1 1
Link to comment
  • 11 months later...

Da li je slucajno neko odsedao negde blizu El Prat aerodroma, da ima da preporuci? Idem potencijalno na jedno presedanje, stigao bih uvece na aerodrom, a u 6 izjutra je sledeci let, bukvalno ne bih ni do grada odlazio, zgodno je da bude tu negde blizu zbog ranog leta.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Prvi put smo porodicno u Barseloni, hvala svima koji su pisali!

 

Da, predivam grad, smesteni smo u El Bornu, jako zanimljiva cetvrt.

 

ALI: sve zivo se placa, ulazak u svaki jebeni park cak, sto nije ni problem, ali kad ti u podne kazu da je park Guel „rasprodat“ i tog dana i sutra, koji kurac??? Pri cemu u parku naravno ima mesta kolko hoces. I tako za svaku jebenu stvar. Da ok, treba sve unapred online kupiti ali jebes takav gradski turizam. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...