August 30, 20241 yr Just now, Svemir Zeka said: Dok ne pronađem: na koji ajbum liči? Pfff, ne znam. Ono sto sam cuo jos ranije malo me je podsetilo na Abattoir Blues, ali ne mora da znaci da je ceo takav. NIsam slusao sve pesme kako su izlazile, posto su objavljivane povremeno, jedna po jedna.
August 30, 20241 yr Toliko sam bila zaljubljena u ovaj album (x2), da sam htela da istetoviram ovo cveće 28 minutes ago, Filozof manijak said: khm...koncert u BGH2O To je kao ljubav prema bliskoj osobi, kad te iznervira, ubode ti u dubinu duše. Tako i meni Kejv
September 2, 20241 yr samo da se prijavim, da mi se album bas bas svidja. posveta aniti je super a i ostale stvari odlicne. pravi nick.
October 13, 20241 yr Upravo se vratila sa koncerta (u Budimpesti). Dva i po sata: Nik, sjajni Voren Elis, fantasticni prateci vokali, ali bilo je… tuzno.
February 9, 20251 yr Ovo me je na datom topiku jako asociralo na sledeće stihove... Papa won't leave you Čedo They filled me full of drink And they led me round the rooms Naked and cold and grinning Until everything went black And I came down spinning I awoke so drunk and full of rage That I could hardly speak A fag in a whale-bone corset Draping his dick across my cheek
Create an account or sign in to comment