Jump to content

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

Jedan sam od retkih kome je Gladiator prosecan film.Zaista nisam neko ko voli da bude kontra od vecine,ali ja ne vidim nista u tom filmu vredno tolikog uzdizanja

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, bestia said:

Jedan sam od retkih kome je Gladiator prosecan film.Zaista nisam neko ko voli da bude kontra od vecine,ali ja ne vidim nista u tom filmu vredno tolikog uzdizanja

Okej spektakl za pogledati jendom, i nista vise, kao iskoro  svaki malo bolji dobtinik Oskara..

Edited by Misko
Link to comment

Najbrutalnija scena bitke iz antičkog doba, npr.i muzika su mi ono sto izdvaja ovaj film u mom koordinatnom kinematografskom sistemu.

I zato što je to poslednji film Oliver Rida.

Shadows and dust.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Najbrutalnija scena bitke iz antičkog doba, npr.i muzika su mi ono sto izdvaja ovaj film u mom koordinatnom kinematografskom sistemu.

I zato što je to poslednji film Oliver Rida.

Shadows and dust.

Ne mogu bas da do tancina kazem zasto mi film nije "kliknuo"

Mozda jedna od prvi stvari koja mi bode oci da film izgleda "lepo"u smislu da odskace od same tematike filma,koja je brutalna,prljava krvava.Previse je film vizuelno cist da se tako izrazim.Mislim sad da izvojis neku scenu,bukvalno moze da bude scena iz neke reklame,ili muzickog spota.Sad za nekoga je to kul,za nekoga ne.Takodje sama prica je sablonska,klasicna...bez imalo nekog odstupanja...tokom celog filma nisam mogao da se saosecam sa Maksimusom.Ja iako volim Kroua,ovde mi je nekako los.Mozda je to problem i do Ridlija.Mislim da je ovaj film ispao uspesan zato sto tih godina skoro da i nije bilo filmova sa tom tematikom,samo se pojavio u pravo vreme.Film nije los,ali mislim da je precenjen.I zaboravio sam da je pobedio "Traffic"u trci za Oskara..mozda treba obnoviti gradivo,ali mislim da je "Traffic"bolji film

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...