Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

1 hour ago, Filozof manijak said:

Ima i onaj KLoverfild u svemiru, neka interdimenzionalna zafrkancija, The Cloverfield Paradox (2018)

ovaj Švabo (Baron Zemo) mi ima tako nešto negledljivu facu, iako daleko od toga da je loš glumac, možda dam šansu ovome, slab sam na nastavke franšiza, gledam iz samilosti

Link to comment

posle 13-14 godina na ovom forumu tek sada provaljujem da imamo dve filmske teme slicnog naziva - najava za filmske dogadjaje i uskoro dolazi jedan film. morao bih da krenem u sveobuhvatniju retrospektivu oba topika da bih shvatio po cemu se toliko razlikuju da su potrebna oba :)

Link to comment

Uskoro dolazi jedan film je bas za postove poput ovog tvog o novom predatoru, tj. za friske trejlere, komentare i ocekivanja od konkretnih filmova koji uskoro stizu. 

 

A ovo je nesto umetnickijitm topik, za najave predstojecih festivala, tribina, nekih interesantnih programa/projekcija/restauracija u kinoteci i sl.

 

Barem ih ja tako dozivljavam, mada merdzovanje mozda i nije losa ideja.

  • +1 1
Link to comment

Sad ću da prebacim tamo, mada ja godinama bukvalno gledam ovaj "unread content" stream, i to u ovom expanded režimu, gledam prvu rečenicu dvije, pa klikćem. Kad sam vidio da se pominje predator, morao sam da kliknem automatski

Link to comment
21 hours ago, James Marshall said:

To sam odgledao bukvalno slučajno, tj. mislio sam da je to onaj Kloverfild (kojeg sam gledao u bioskopu, zapravo ni to mi nije bila loša stvar, ako ništa drugo dobra vožnja i odmah kreće, nema uvoda, pički materina) odnosno da ima neke veze sa tim prethodnikom, kao neki nastavak, počeh da gledam samo zbog naslova, kad ono neki psaj triler sa onom slatkicom Vinsted i Gudmenom, kripi šit. 

To je odličan film... Ja sam, kao i verovatno ograman broj ljudi mislio da on Gudmen laže, sve đto kaže... Kad ono...

 

Meni je ostao baš u dobrom sećanju...

Link to comment

Први Предатор је пристојно филмско дело, а сви наставци су грозота. У вртићком узрасту то ми је било прво биоскопско искуство, зато ми је остао у срцу као нешто посебно. "Предатор" - прво биоскопско искуство. А филм "Врана" - прво самостално биоскопско искуство. Зато та два филма можда и више волим него што објективно заслужују, али и после поновних гледања, има нешто објективно у њима, заплет и камера, што им даје вечну вредност.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...