Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

2 hours ago, Frank Pembleton said:

Što rade ovo?
Čačkaju mečku?
I West side story i Bloodsport...

sta znam... west side story je (bar meni) i pozorisni komad i film pa ga dozivljavam kao nesto sto bi mnogi pokusali da urade u svom stilu. jeste film najpoznatiji i mnogima najbolji do sad al nije mi problem sto se radi novi. kao sto mi nije problem kad se rade predstave. a spilberg odavno prizeljkuje svoju verziju i nekako ocekujem da ce biti spektakl. ako ne bude valjao, uvek se mozemo vratiti starim vrednostima.

 

Link to comment
sta znam... west side story je (bar meni) i pozorisni komad i film pa ga dozivljavam kao nesto sto bi mnogi pokusali da urade u svom stilu. jeste film najpoznatiji i mnogima najbolji do sad al nije mi problem sto se radi novi. kao sto mi nije problem kad se rade predstave. a spilberg odavno prizeljkuje svoju verziju i nekako ocekujem da ce biti spektakl. ako ne bude valjao, uvek se mozemo vratiti starim vrednostima.
 
Ma realno jeste, ja sam čak pre par godina gledao snimak predstave i jasno je da je to to...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
38 minutes ago, bags said:

Ti pasha kako si presao u Minhen na svim temama isto. (filmovi,auto, deutschland) :lolol:

 

To ti navlakusa da dodjes u Minhen;)

Ali strvano britanci snimaju flmove gde beze od svaba tipa Dunkirk, 1917...sada ovo. Nije to dobro.

 

Edited by pasha
Link to comment
6 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

 

Hell, moracu da pogledam i ovu mamiparu. Nesto se mnogo..zategao Nik? Razmisljam gde sam ga poslednje gledala, nije bio tako plastificiran.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...