Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

Ovo bi neko morao da mi plati koji iljadicu evara da gledam. Praktično ono što najviše mrzim na jednom mestu.
ti si ja iz zle dimenzije poslednjih dana.doduse ne volim ni je preterano darena, al ocena, nagrada i miki su za sada odlicna preporukaedit: neg kada smo vec kod rurka... da li je neko gledao 'the pope of green village'? Edited by Hustler
Link to comment
Nisu to isti gledaoci, Wrestler je do sada imao samo festivalske projekcije.
Ok, onda je jedan od tih "festivalskih" gledalaca napisao ovo: "So everybody who grew up in the 80's with wrestling, hard rock and Nintendo or just loves movies should see this - at least ten times."Kako sam eto, šta mogu, promašio te ključne momente osamdesetih, moraću da ga pogledam "at least zero times".
Link to comment

Sad pročitah B92 preporuku filma Karantin.

1280338466492d70fc777dd926285314_extreme.jpgFilm "Karantin", u režiji Džon Erika Daudla imao je veoma uspešnu premijeru na nedavno završenoj "Sinemaniji", a glavne uloge u ovom ostvarenju tumače Dženifer Karpenter, Džej Hernandez, Kolambas šort, Greg German, Stiv Haris, Dania Ramirez, kao i Rade šerbedžija i Džonatan šek. Film je baziran na kultnom španskom hororu "REC".Radnja filma počinje kada novinarka Anđela Vidal (Dženifer Karpenter) i njen kamerman Skot (Stiv Haris), dobijaju zadatak da naprave emisiju o noćnoj smeni u vatrogasnoj stanici u Los Anđelesu. Noć je bila prilično mirna, sve do poziva iz jedne zgrade u centru grada. Policija je već bila na mestu dešavanja, a razlog tome je bilo strahovito vrištanje koje je dolazilo iz jednog stana sa trećeg sprata. Zatekavši se usred neverovatne priče, Anđela i Skot odlučuju da sve snime.Pošto su ušli u zgradu kako bi saznali šta se dešava, nailaze na staricu u spavaćici koja stoji sama u mraku. Prekrivena je krvlju, a njeno disanje je isprekidano. Izgleda bolesno. A kada policajac pokuša da joj se približi, ona ga neočekivano napada?i to zubima.1668257196492d70fca07ed315920156_extreme.jpg
Ovo jezivo zvuči kao kopija (namerno ne govorim rimejk) španskog horora Rec. Je li to u pitanju?
Link to comment

I see. Ćorav pored očiju, potpuno sam preskočio uvod i krenuo da čitam opis radnje.Dobro, da znam da zaobilazim po svaku cenu.

S obzirom da je američki i da je "baziran", kladim se da se reporterka i kamerman kresnu ili da bar imaju neku emocionalnu istoriju (histeriju).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...