Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

Otkad sam procitala "Twilight" skroz sam potinejdzerila (na stranu pedofilska osecanja prema glavnom glumcu), i sad jedva cekam film: :wub: joj kako lepo musko dete :wub:

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

uf, ne znam. ovde ni reziser ni scenarista ne deluju dobro, a tu je i 50 centsada sam citao bejlov interviju u playboyu, najavljuje novog terminatora, a glumece i FBI detektiva u filmu o dilindzeru koji radi majkl man

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ubacivanje Belladone u bilo koju produkciju je recept za propast. Kolichina silikona u ovom filmu se da uporediti sa postojanjem tajvanskog digitalca na zglobu viteza bilo kog srednjovekovnog filma.

Link to comment

Da da, klasicno za hejtersko pomodarstvo ovog foruma. U pitanju je jedna od najvecih produkcija u filmu, bice i dobra prica, specijalni efekti.... A svi su tako alternativni da se odma pokenjaju po necemu sto nisu ni pogledali, kao da inace gledate ne znam sta. Fali jos samo Pussy da iskomentarise film.A u srednjem veku se nisu pravili filmovi, ne znam odakle ti to.

Edited by Hustler
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...