Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ghostbusters 2016

 

ghostbusters-2016-official.jpg

 

 

ajde što rimejkuju i što treba i što ne treba - al što mora, po definiciji, svaki rimejk da ispade gola budalaština, ja ne znam......

 

odakle imaju ideje da menjaju rimejk? Čemu? Jeli to onda rimejk? ......

 

....ja sam iskreno zgrožen...... :frust:

Link to comment

Paul Feig ponovo sarađuje sa Melissom McCarthy, to mi ni na kraj pameti nije da gledam. Jedino baš nisam siguran koliko je to Holivud. Prošlogodišnji njihov film je bio tek dvadeset sedmi u godini sa 110 miliona dolara.

 

Na drugoj strani, strani novinari pri Holivudu su odlučili da taj film nominuju čak za Zlatnog globusa za najbolju komediju, kao i pominjanu Melissa McCarthy što su nominovali za glavnu žensku ulogu u komediji. Plašim se da je malo tu pravljenja novca u pitanju, a kakvu to kritičku vrlinu strani novinari vide u tome po čemu ti pljuješ Holivud, to mi nije jasno.

Link to comment



Josh Brolina bih voleo da vidim kao Cheta samo što je problem glumački skill i Josh jednostavno više ne može da izgleda mladoliko pa tako da otpada uloga mladog Cheta :D
Link to comment

"If you gonna tell the story, come with some attitude, man"

 

Ko ocekuje klasicnu biografsku pricu, grdno ce se razocarati. Cheadle se odlucio za istorijsku fikciju..

Link to comment

 

Josh Brolina bih voleo da vidim kao Cheta samo što je problem glumački skill i Josh jednostavno više ne može da izgleda mladoliko pa tako da otpada uloga mladog Cheta :D

Ovo jedva cekam da vidim. Sta fali Ethanu? Ima tu melanholicnu/ludu notu, taman za Cheta.

Ako bude u rangu Let's get lost, masala.

Link to comment
  • 1 month later...

Да ли сте некад гледали филм по избору девојке, и запитали се да ли би био занимљивији да у њему има зомбија?

Одговор на ово питање се крије у следеће филму.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...