Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

Jel Emmerich režirao?

 

Da.

 

Tako da tačno znaš šta da očekuje, kao prvi deo ali bez Vila Smita

 

Inače da li neko pamti deo kampanje za prvi deo kod nas? Ja pamtim da su na nekoj televiziji, mislim da je to bio Studio B, emitovali ozbiljne priloge sa pravim novinarima, kao da su vanzemaljci stvarno sleteli negde na planeti. Sećam se da sam morao da izađem iz kuće i da sam zastao na trenutak kao, wtf, u prvom momentu nisam bio siguran šta gledam i šta se dešava :lol:

Link to comment

Carski. Nadam se da ce Emerih biti na visini zadatka. Meni bi ovi filmovi bili guilty pleasure kada bih osecao ikakvu krivicu zbog uzivanja u njima  :lolol:

Link to comment

ја иначе не волим емерика, редовно се изнервирам гледајући његове филмове, али дан независности ми је један од првих филмова које сам гледао у биоскопу, 5. или 6. разред основне беше, па смо ми тада остали запањени 1 спектаклом, нешто ко ратови звезда моје генерације, бар на том неком локалном нивоу... гледао сам га и у неко релативно скорије време и није ми био превише лош... овај трејлер, прва ствар која ме брине је овај заменски црнац који овом кратком појавом ме подсећа помало на вил смитов лик + у трејлеру очигледно има колбека на оригинални филм, што је још једна област потенцијалног усеравања искуства ако се баш запати кроз филм

Link to comment

Adam McKay daje dva, čini mi se drugačija filma ove godine. Ant-Man i to za šta je pokupio sve nominacije.

 

Blago rečeno, nikad ga nisam voleo. Anchormani i Step-Brothers su mi užasne komedije, a baš su pune ozbiljnih intelektualnih pretenzija i istovremeno najjadnijeg primitivnog humora.

 

Inače, ništa od njega više ne bih gledao, čak ni Ant-Mana, ali The Big Short mi zaista deluje drugačije i sada mi je za pod obavezno gledati. Stvarno mi se čini drugačije. McKay bi mi mogao sasvim leći, bez tog poslovično grotesknog najjadnijeg primitivnog humora...

Edited by Ajant23
Link to comment

Sumnjam i ja, ali meni je ova moja promena percepcije jednog njegovog novog filma toliko zapanjajuća da ostavljam i mnogo više šanse nego što bih za mnoge druge reditelje...

Edited by Ajant23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...