Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Da ne pricam da mi je zao i ono para koje sam dao Belom putu do sada, nakon sto su se neke sveske jednostavno razdvojile po pola.
I meni jebemihuglavu. reklamirali su da imaju najkvalitetnija izdanja a posle godinu dana sendmen i propovednik 1 su mi u jadnom stanju.
Link to comment
Gaiman Writing "Last Issue" of DETECTIVE and BATMAN?Posted by: Jett Thursday, October 16, 2008 I knew that Neil Gaiman was writing a 2-part epilogue to "BATMAN R.I.P." in BATMAN and DETECTIVE, but the LAST issues of both? Check this out from MTV's SPLASHPAGE: "What can I tell you about the Batman thing? It is a two-parter, it?s being written by me, it?s being drawn by Andy Kubert. I?ve seen the first thirteen pages so far, and the artwork is absolutely lovely, making me feel almost guilty for putting word balloons on it. And my favorite bit so far is the conversation between Selina Kyle and Joe Chill.? "It?s one of those things where they phoned me up and said, ?This is what we?d like you to do.' It wasn?t even ?This is what we?d like you to do,? it was, ?This is what?s going to be happening with Batman. Would you like to write the last issue of BATMAN and the last issue of DETECTIVE COMICS?? And when they make an offer like that, you say yes.?The last issues? WTF?! For more, click on the link provided.
:blink:
Link to comment
dostupan novi walking dead (53) diljem interneta. konacno.jebemti ovakav zivot, mislim da cu da se otvorim za sveske...
otvori se za onaj veliki hc, to je valjda do 42 epizode, dosta mu pala cena. nego, posle cu da se bavim ovom kurdijevom novorodjenom ljubavi prema bendisu -- procitah fire pre neki dan, odlican spaj trilercic crno-belih prljavstina, ali najvise bogami odlepila na scalped.sve je top pet. noar u indijanskom rezervatu, ima li cega lepseg?
Link to comment
otvori se za onaj veliki hc, to je valjda do 42 epizode, dosta mu pala cena.
uh, ja vec cekam hardcovere koji skupljaju po dva softcovera koji skuljaju po osam epizoda.sad mi jos samo trebaju oversized slip-cased special hardcoveri koji skuplaju po dva hardcovera koji skupljaju po dva softcovera koji skuljaju po osam epizoda.
nego, posle cu da se bavim ovom kurdijevom novorodjenom ljubavi prema bendisu -- procitah fire pre neki dan, odlican spaj trilercic crno-belih prljavstina, ali najvise bogami odlepila na scalped.sve je top pet. noar u indijanskom rezervatu, ima li cega lepseg?
bilo ovo vec ranije na topicu, ja se nisam bas previse primio ali mozda s evratim, pogotovu sto su sad vec izasla jos dva trade-a.a nisam se nesto primio na ex-machinu. procitao prva tri komada pre par nedelja, ond apresao na bendisa i sada se vise skoro nista ne secam, jedva ko su likovi.radije gledam studio 60.
Link to comment
uh, ja vec cekam hardcovere koji skupljaju po dva softcovera koji skuljaju po osam epizoda.sad mi jos samo trebaju oversized slip-cased special hardcoveri koji skuplaju po dva hardcovera koji skupljaju po dva softcovera koji skuljaju po osam epizoda.
nemoj nista da mi pricas. kad sam bila stipsa i nisam kupila daredevile na vreme, sad nikad necu. baci pogled na amazon da vidis kako ih sad pakuju i prodaju.
bilo ovo vec ranije na topicu, ja se nisam bas previse primio ali mozda s evratim, pogotovu sto su sad vec izasla jos dva trade-a.
uf, ne znam, meni je scalped totalno legao. ovaj baja odlicno pise, kao azzarello na jos spida. mozda preterujem, ali meni je sama potka price savrsena.za ovdasnje ljubitelje, ima na sajmu u ips-u prvi i drugi trejd, oko 20 evra po komadu. ima i raznih drugih stripova, cene su otrpilike 10-15 posto vise nego sto pise na knjizi, ali kao da je neko ko se iole razume seo i napravio izbor. ima alana moora, ennisa i svasta jos.
a nisam se nesto primio na ex-machinu. procitao prva tri komada pre par nedelja, ond apresao na bendisa i sada se vise skoro nista ne secam, jedva ko su likovi.radije gledam studio 60.
i ja zapostavila ex-machinu, nesto mi sve drugo iskrsavalo, ali se i dalje secam svega. mozda ti sorkin isprao mozak :Pali sve pohvale za gledanje studija 60. jos da me poslusas i nabavis the middleman, pisao javi, da te vidi svaki bog stripa.ali ono u cemu svake nedelje revnosno uzivam je besplatno.jedan je ellis
Link to comment

da se javnem:procitala fables koje nisam iscitala, 9-10 knjigu, sledeca izlazi za mesec dana.na brzaka procitala loki-ja sto je crtao esad ribic, zapravo vise gledala u crteze no sto sam citala, potpuno odusevljena kako covek radi akvarel. otisla da kupim lost at sea, vlasnik store-a pregledao da li ima, nema, pita da li hocu da narucim, hocu, out of print. e u dupe. imala prilike da citam daredevila, immortal iron fist, thora, spidermana, hulk-a, x-mene, blade-a... i apsolutno nista nisam procitala osim sto sam prelistala naslovnice.

Link to comment

Cisto da se prijavim, pazario na sajmu apsolutno najbolje strip izdanje, Fibrin Pakao ili u narodu poznat From Hell. Oko sesto strana u tvrdom povezu A4. Mislim da ni u svetu jos uvek nema ovakvog izdanja nekog Murovog dela. I cena je malo visoka 3250 ali isplati se. Jos dopunio i Pustinjske skorpije 2. Na standu Belog puta kazu da do nove godine pocinju sa Korom Maltezeom. Prema najavi u 6 knjiga sce epizode.

Link to comment

Dozvolite da preporucim :) Richard%20Kleist%20Cash%20I%20See%20a%20Darkness%20Carlsen.jpg

The comic biography "I see a darkness" devotes itself to the life and the works of one of the great legends in show business. Cash's capricious life as a loner, a patriot, an outlaw and a rebel against the music business, a person in the public eye with a largely shattered private life holds a sufficient amount of authentic and thrilling events to be related in a packed story not only for Cash fans. The story is told by Folsom prison inmate Glen Sherley, who's song "Greystone Chapell" is the main theme of the book. A large part of the storyline is the narration of the Folsom prison concert. The book is centred on the fifties and sixties, which represent the most intensive and eventful, but also most painful time of his life. A number of flashbacks spotlight Cash's youth. A large part of the narration are a few of Cash's songs which have been artistically integrated in the form of short stories.
Boldovano je ono sto mi se u stripu/prici najvise dopada.
Link to comment

Procitah najnovijeg Martija(dobro de, skoro najnovijeg - jos nisam nabavio "Tajnu Jovanke Orleanke"), "Covek bez secanja", i jako mi se svideo. Morales je odradio (jos jedared) sjajan posao, uspeo je da na 154 strane drzi citaocevu paznju od pocetka do kraja, ubio je pa vratio iz mrtvih Matija, upleo plotove za novi 9/11 i Markonijeve zrake smrti... Malo li je? :)Edit: ah, da, Alesandrini je bio fantastican u ovoj svesci!

Edited by Њујоркер
Link to comment

Heh, nije Tesla jedini koji je radio na tzv. zracima smrti. Ne brini, na kraju svake sveske nalaze se i Misterijine misterije, odnosno propratni tekst u kome Kasteli razdvaja sta je istinito a sta izmisljeno u datoj epizodi. Ovde su dali kredit i Tesli i jos pola tuceta opskurnih likova za koje ja nikad nisam cuo, a koji su se baktali slicnim stvarima svojevremeno.Elem, radnja price se desava u Rimu, Markoni je Italijan, prica se da je imao i neke veze sa Musolinijem, pa je i to iskorisceno kao predlozak za scenario. Sasvim korektna epizoda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...