Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Voskrsnuo Beli put. Za Sajam knjiga izlaze prve tri Gase (ukupno 10 albuma). Nadajmo se da cemo ubrzo da vidimo i Orhideju, Sendmena, prva dva Torgala, drugog Hogara, druge tri Gase...

Link to comment
wTjl9.jpgSGCJH.jpgDada, krenula nova sezona (miniserija od 4 stripa) Stumptowna... i dalje je to simpatican krimic sa primesama odlicnosti i divnom glavnom junakinjom.U8fsY.jpgOx6T9.jpgOvo sam cekirao cisto iz postovanja prema Mattu Fractionu :heart:, ali je ispalo jako prijatno iznenadjenje! U glavnoj ulozi Hawkeye iz Avengersa, ali cita se kao svaki drugi crime stip, ne zahteva nikakvo predznanje a crtez je nenametljivo sjajan. Tri broja izaslo do sad, sve preporuke.
Link to comment
srsi niz kralježnicu.---A5387rICcAADqT0.jpg
jel ti stiglo? jel si pazario na sajmu? jel ima jos? ako je stiglo to da li je stiglo i 'ono' moje? kada si u kancu? ako nisi jos stigao obavezno ponesi da gledam. Edited by kim_philby
Link to comment
jel ti stiglo? jel si pazario na sajmu? jel ima jos? ako je stiglo to da li je stiglo i 'ono' moje? kada si u kancu? ako nisi jos stigao obavezno ponesi da gledam.
amazon izbacio na obalu. na 'ono' se još čeka. a u ovome ću prvo sam da uživam, sve ležeći na krevetu što plovi kanalizacijom. ako ti nakon toga bude do gledanja, donosim.
Link to comment
Ovo beše ona daleka budućnost u kojoj svi koriste 3.5 floppy diskove? :D Isto neki bezumni Grad i zbrka i prepuni kadrovi?
jeste, ima i flopija, a ima i neka preteca usba. mnogo je super, pravi flesforvardbek.nego, jeste overili novog hikmena, ja nikako ne stizem dalje od prve sveske, a deluje dosta zanimljivo.manhattan-projects.jpg
Dada, krenula nova sezona (miniserija od 4 stripa) Stumptowna... i dalje je to simpatican krimic sa primesama odlicnosti i divnom glavnom junakinjom.
ju, ja zaboravih na to, hvala na podsecanju. primila se na ruckine krimice romane, ovaj novi, alpha, spektakl triler, a koliki je ocdjevac, pokazuje mapa.
Link to comment

Novi Brandon Graham! U boji!!!ucPib.jpg6QgO3.jpgpwdaA.jpgDuhom vise podseca na zajebanciju tipa King City nego na ozbiljnog (mada svejedno odlicnog) Propheta. Plan je da se izbaci 3-5 stripova godisnje, sto je sasvim posteno buduci da je ovaj prvi broj imao 50 strana. ^_^

Link to comment
nego, jeste overili novog hikmena, ja nikako ne stizem dalje od prve sveske, a deluje dosta zanimljivo.manhattan-projects.jpg
Uf, kako je ovo dobro :lol: Pročitao prvih 6 u cugu, i sad ne mogu da dočekam dalje...Nisam razumeo jednu razmenu, kad Feynman pita Einsteina da li je možda probao Fibonačijev niz kao šifru (za neko sranje koje pokušavaju da otvore), a ovaj mu odgovori "Do I look like a pedophile?" :blink: WTF?

MP -Zone 026.jpg

Link to comment

hehe, znala sam. danima sam guglala, i jedino sto mi deluje da je moguce (narocito s obzirom koliki je hickman fanatik) jeste veza sa alanom turingom. mozda su bili decaci u pitanju, pa zbog toga. turing je koristio fiberacijev niz za pravljenje sifara, mislim da cak i le kare negde pominje da su njegovi kodovi bili najjednostavniji i zato najtezi za razbijanje.in another news, dobili smo jos malo pa lorda.

“He asked me about comics, and said he used to like reading the Eagle in the 1950s”
morrison-mbe.jpg
Link to comment

Ja hteo da postujem to, ali reko' poludece ljudi od mog MorrisonHype overloada :P ali ako nista drugo, ono zbog komentara ispod vesti vredi link!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...