Jump to content

Stripovi


precog

Recommended Posts

It's a Good Life, If You Don't Weakenzakasnio sam 15 godina i tek ga sad otkrio. sethova kvazi autobiografska prica gde se u čabru današnjice okreće old-school novinskim strip crtačima i postaje opsednut zaboravljenim crtačem New Yorkera iz 40-ih godina. Svaka preporuka.5618118809_141cf3f6a2_z.jpgSledece vijam...wg_2.jpg
good life je fenomenalan!@papovac: ne mogu vise da citam takve stvari. pre neki dan sam video neki crossed web comic koji pocinje scenom silovanja delfina. ta vrsta eksploatacije mi je uvek bila odvratna ali sada je vec i apsolutno necitljiva i nezanimljiva.
Link to comment
good life je fenomenalan!@papovac: ne mogu vise da citam takve stvari. pre neki dan sam video neki crossed web comic koji pocinje scenom silovanja delfina. ta vrsta eksploatacije mi je uvek bila odvratna ali sada je vec i apsolutno necitljiva i nezanimljiva.
boys ipak nije crossed. njega sam poceo i batalio posle prvih bljuvotarija. ovde samo na momete pretera i ode u ludilo. mada ima jedan ceo trejd koji je prepun bahanalija i orgija. jebiga to je ipak jace od njega. sa druge strane, cela ideja o super herojima kao negativcima je odlicno razradjena Edited by Papovac
Link to comment

ma naravno. ja sam naprimer hitmana voleo. punishr max onako. boys nisam pratio dalje od prve sveske ali nema tu nista mnogo sokantnije od stvari u bendisovim powers.samo kazem, lately, ne mogu da citam takve stvari. postalo je dosadno i repetativno. nedavno sam odustao od citanja 100 epizode walking dead-a bas zato sto je kirkman postao zapravo nesto poput tarentino-lajta ali losije. bejzbol palica lusil? stvarno? kako originalno.

Link to comment

meni punisher max bio odlican. boys mi je za nijansu bolji od powesa, koji na momente upada u previse banalnu radnju (sto ne znaci da je los). walking dead jos uvek guram. kod kirkmana mi je najveci problemsto su svi neparni trejdovi odlicni dok kod parnih na kraju kvalitet drasticno pada. potpuno je ocigledno da pise za ona hc izdanja gde su po dva trejda.

Link to comment
Uh, kad reče Image, moram da se nekako smislim gde sam i zašto stao sa Chew :o Dokle je to stiglo?
@Vini: do 27. broja, i dalje opsti s kevom™!
uf, meni veliki problem crtez. cak sam i kupila u delfiju prvi trejd, kao lepse ce da bude na papiru, ali opet. a prica mi super.al ne dirajte vertigo, objavili su ceo trejd deadendersa brubejkerovihw9RoM.jpg
ja trenutno picim the boys, stigo do 8 trejda. na momente opasno dobar ali kao i uvek enis ponekad pretera sa svojim bizarnostima. inace preporucujem locke & key. trenutno najbolji serijal.
locke & key i morning glories. ne mogu da se odlucim u cemu vise uzivam a da nije brubejker. dobro, navukla sam se i na strangers in paradise, ali je to zavrseno.
Link to comment

+1, cartoonish Chew crtež je meni odličan. A silovanje delfina ipak neću da branim, nedavno sam ponovo čitao Startide Rising pa nije u redu.Taj Locke & Key što Papovac i luba pominju, sećam se da sam počeo a onda morao da prekinem, zanimljiv je bio prvi arc.A Morning Glories sam malo duže čitao ali sam se tu potpuno pogubio, negde tamo kad jedna od glavnih likica (ona depresivna) nekako sretne samu sebe koja joj... daje uputstva...? A onaj ljigavi klinac pristane da ubije nekog da bi ga pustili kući, valjda. Nisam dalje mogao :( Ali ne čudi me da se lubi sviđa:

adb9d01aec481e8275a6463d0e2a4106fa117851.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

samo vi pucajte, sama sam priznala.ne mogu, godinama imam problem sa tim karikaturalnim crtezima, valjda to ima veze sa onim sto te (me) je navuklo na stripove, a to su uglavnom bili humanoidni crtezi americke postratovske provijencije.kakvu sam hoh recenicu sklopila, sama cu sebe da vornujem.

A Morning Glories sam malo duže čitao ali sam se tu potpuno pogubio, negde tamo kad jedna od glavnih likica (ona depresivna) nekako sretne samu sebe koja joj... daje uputstva...? A onaj ljigavi klinac pristane da ubije nekog da bi ga pustili kući, valjda. Nisam dalje mogao :( Ali ne čudi me da se lubi sviđa:
njanjanja kad bi mi samo malo verovao, znao bi da treba da nastavis. ali dobro, navikla sam da moje preporuke zavrsavaju u kosu. a i dokazao si vise puta da nisi tinejdzer u dusi. :Pnego locke&key stvarno ne treba propustati. tatin sin se pokazuje sve boljim i boljim, a kako tek lepo izgledaju trejdovi, ko one price iz starine sto su mi roditelji kupovali kad sam bila klinka.
Link to comment
navukla sam se i na strangers in paradise, ali je to zavrseno.
kolko uopste ima knjiga stranaca? ja cito samo one tri koje su objavljene u hrvatskoj.
Link to comment
njanjanjakad bi mi samo malo verovao, znao bi da treba da nastavis. ali dobro, navikla sam da moje preporuke zavrsavaju u kosu. a i dokazao si vise puta da nisi tinejdzer u dusi. :P
Ma nastaviću ja i jedno i drugo nekad, samo uvek mi je problem ako moram da pročitam sve od početka da bih imao neku ideju šta se dešava (a ni to nije sigurno da će pomoći, kao sa Morning Glories). A Locke & Key sam upravo stavio da se skida.
Link to comment

Cita neko novog BKV-a?saga05_cover.jpg?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1342678984463Premisa zvuci dosadno (new parents Marko and Alana risk everything to raise their child amidst a never-ending galactic war) ali setting razbija, SF + fantasy, magija protiv tehnologije, svega ima! Jos jedan Image koji obecava.

Edited by Calavera
Link to comment
kolko uopste ima knjiga stranaca? ja cito samo one tri koje su objavljene u hrvatskoj.
nisam ni znala da su ih komsije objavile. sest komada ih je, bar u ovom pocket book izdanju koje imam.
Ma nastaviću ja i jedno i drugo nekad, samo uvek mi je problem ako moram da pročitam sve od početka da bih imao neku ideju šta se dešava (a ni to nije sigurno da će pomoći, kao sa Morning Glories). A Locke & Key sam upravo stavio da se skida.
kako sta se desava u mg, bas je jasno, nego nisi ti to pazljivo citao. ko u krvavoj bajci, samo su svi rodjeni u istom danu. i vole lost. i granta m. zato se tebi ne svidja -_-javljaj utiske za l&k
Cita neko novog BKV-a?Premisa zvuci dosadno (new parents Marko and Alana risk everything to raise their child amidst a never-ending galactic war) ali setting razbija, SF + fantasy, magija protiv tehnologije, svega ima! Jos jedan Image koji obecava.
meni super zabavna, ali rekla bih da se neko bunio ovde.a jesi citao bkvove runaways?
Link to comment

Nisam, odbijaju me superheroji prilicno. Ja se nisam ni na Last Mana lozio nesto mnogo, bilo mi super kad sam ga izmaratonisao™ onomad ali ne verujem da cu mu se vracati. Saga mi deluje kao potencijalni BKVov magnum opus, to ce se pobozno pratiti.

Link to comment

a mozda ipak da probas. dobro, ima tu supermoci i tako to, ali je i supertinejdz prica. garantujem ti da ces da nadjes simpatiju, kao kod pilgrima :Ps probaj i ove strangers in paradise, nema super moci, ali ima super prica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...