Jump to content

Stripovi


precog

Recommended Posts

ALBUM_STF_3.jpgJedva čekam da čitam kako su se tabali Mate, Juraj, Hrvoje i Stipe protiv Držimira, Dubravka, Franje i Antuna. Možda se tu našao i poneki Eugen, Volfgang ili Albreht. Edited by Filipenko
Link to comment

Hehe, kakav zaokret. 1990te je na sva zvona reprintovan NDHzijski sf Seoba Hrvata od Maurovica, ali biti iranskog poriekla izgleda nije vise kul.Seoba_Hrvata.jpg

Link to comment
Jel' čita neko ovde Scalped još uvek? Ja stigao do pretposlednjeg broja, i shvatio da ništa više ne pratim. Uopšte mi nije jasno kakav problem ima onaj ludi deda Catcher sa Red Crowom, zašto je onaj mali jednooki toliko nadrkan odjednom, zašto je uopšte bila ubijena Gina Bad Horse... Sad bi valjda trebalo da uzmem od i sve iščitam od početka, ali nemam živaca. Muka mi je od cliffhangera koji ne vode nikuda, samo čekam da se završi u (slaboj) nadi da ću nešto ipak pohvatati.
E, iscitao ja opet sve odjednom pre neki dan no zaboravio da se javim, prosli put stao oko broja 40, tako nesto. Dobro je, skroz razumljivo kad se tako podsetis svega, pa ako se nekad odlucis... ^_^Malo se brinem za Vertigo, ovo je poslednje sto me od njih interesuje sad, Fables sam davno batalio a cujem da su u medjuvremenu postali jos gori (zamisli! Znaci eto sta se desava kad umesto od planiranog kraja posle 60 brojeva pocnes da siris radnju do u nedogled <_<), mozda cekiram Unwritten vec jednom, Americki Vampiri su mi onaaako... jedino ovog novog Sandmana sad cekam. Izgleda da ih Image pretece po kvalitetu nesuperherojskih™ stripova. Edited by Calavera
Link to comment
E, iscitao ja opet sve odjednom pre neki dan no zaboravio da se javim, prosli put stao oko broja 40, tako nesto. Dobro je, skroz razumljivo kad se tako podsetis svega, pa ako se nekad odlucis... ^_^Malo se brinem za Vertigo, ovo je poslednje sto me od njih interesuje sad, Fables sam davno batalio a cujem da su u medjuvremenu postali jos gori (zamisli! Znaci eto sta se desava kad umesto od planiranog kraja posle 60 brojeva pocnes da siris radnju do u nedogled <_<), mozda cekiram Unwritten vec jednom, Americki Vampiri su mi onaaako... jedino ovog novog Sandmana sad cekam. Izgleda da ih Image pretece po kvalitetu nesuperherojskih™ stripova.
ja uopste vise ne citam vertigo. scalped mi je dosadan. ko predlozak za AMC seriju koja imitira HBO. da ne kazem tugaljivo ko breaking bad. Edited by kim_philby
Link to comment

Uh, kad reče Image, moram da se nekako smislim gde sam i zašto stao sa Chew :o Dokle je to stiglo?Ja sam od Unwritten brzo odustao iako sam se baš, baš nadao da će Mike Carey da napravi nešto dobro posle meni omiljenog Lucifera :( Fables još ponekad čituckam sa pola mozga, a što se American Vampire tiče, utisak mi je identičan tvom.

Link to comment

@Kim: Ja za dobar setting oprastam mnogo toga. ^_^ A i to sto je prakticno serija u stripu ne mora nuzno biti lose, Vertigo ima dosta takvih naslova.@Vini: do 27. broja, i dalje opsti s kevom™!

Edited by Calavera
Link to comment
@Kim: Ja za dobar setting oprastam mnogo toga. ^_^ A i to sto je prakticno serija u stripu ne mora nuzno biti lose, Vertigo ima dosta takvih naslova.@Vini: do 27. broja, i dalje opsti s kevom™!
ja to bas i ne volim. go write for TV! jedini stripovi kojima se, u skorije vreme, radujem su batman inc. (broj #3 je presmesan), RASL & prophet. (narocito!).meanwhile, posvecen sam popunjavanju kolekcije fostera, caniffa, sulca... krazy kat vec imam gotovo ceo. i da radujem se reizdanju popeovog one trick rip-offa. Edited by kim_philby
Link to comment

ja trenutno picim the boys, stigo do 8 trejda. na momente opasno dobar ali kao i uvek enis ponekad pretera sa svojim bizarnostima. inace preporucujem locke & key. trenutno najbolji serijal.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...