Jump to content
IGNORED

Prehrambena YU nostalgija


FranziskaKafka

Recommended Posts

To ti je kad "menađeri" dožive prosvetljenje na brejnstormingu "...ha sinula mi ideja za uštedu!" A tehnolozi izađu napolje...

 

Иначе су споменули у Имлеку да су имали технолошки проблем па су га решавали са ТетраПаком - одавно више нико не користи такво паковање...

Link to comment

Иначе су споменули у Имлеку да су имали технолошки проблем па су га решавали са ТетраПаком - одавно више нико не користи такво паковање...

Ma da svali sve na tehnologe i inžinjere...
Link to comment

kao i sve ostalo, osim sto je taj besmisao ciljan i smislen.

?

preko tetrapaka do tita, and back again?

(ne vidim smisao, ali me podsetilo na anegdotu od pre neki dan. vozim se taksijem, ne komuniciram sa vozačem, sluša se jutarnji radio program. a u njemu reklama za novi tetrapak. taksista neočekivano zaurla: kad nam vratite i PKB onda ću možda da kupim taj jogurt. ja u šoku ni da beknem.)

Link to comment

i sa njim jos dosta toga.

 

gledam ga danas i kao da je neko napravio kopjuterski retush necega iz proslosti u sadasnjost. I nekako uopste nije simpa. 

Link to comment

Koji jogurt trosite? Ja nikako da nadjem neki da mi se svidi

 

 

Kupio večeras neki AB jogurt malo da promenim rutinu, inače ili pijem Balans ili kefir.

 

 

 

 

 

7186076.jpg

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...