Jump to content
IGNORED

Prehrambena YU nostalgija


FranziskaKafka

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 months later...

juče me je puklo dok sam jela neku prženu ćuretinu iz zamrzivača. hamburger iz zamrzivača. ne sećam se da li je bio jedan u kesici. i na slici je bila i lepinja i salata i kečap a ja sam bila nesrećna što moj nema sve to ko na slici. osećam ukus sad.

Link to comment
  • 2 months later...

Појавио се неки екстра Еурокрем, има нека пристојна тегла у Максију на попусту. Наводно без трансмасти и сл. срања.

 

Зачкољица је - продају одвојено црни и бели!

Иако је то вековно жеља љубитеља само црног и белог који не желе да живе у савршеној хармонији, у први мах ми се чинило као бласфемија.

 

Укус је добар. Скоро смо се навукли на палачинке, па смо кркали Еурокрем, Нутелу и сад ово. Обичан еурокрем, у поређењу са Нутелом, има пресладак укус. Нови еурокрем има блажи укус и мање је сладак (онда је сигурно и здравији како кажу на етикети). Укус је мало слабији од Нутели, али је и цена. Не би било лоше да га направе и у класичној јин-јанг варијанти.

Link to comment

U toku leta kinder jaje nije bilo regularnog izgleda vec je bio odvojen cokoladni deo od igracke i jeo se kasikom. Postojao je beli deo koji se mogao jesti, mogao bi Keksi da potvrdi da je to isto belo iz Kinder lade.

Link to comment

to nije kinder suprajz nego kinder dzoj, i ima ga uvek, ne samo u letnjoj sezoni. 

Jesi sigurna? Baš sam bio prisutan kada su neki roditelji komentarisali "konačno ponovo normalno kinder jaje"

Link to comment

Jesi sigurna? Baš sam bio prisutan kada su neki roditelji komentarisali "konačno ponovo normalno kinder jaje"

Jeste, samo što Joy forsiraju preko leta jer se ne topi.. Ovog običnog ima više kad nije vruće..
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...