Jump to content
IGNORED

Prehrambena YU nostalgija


FranziskaKafka

Recommended Posts

sasvim moguce da je to to, jebem li ga. toga vise nigde nema da se kupi?rajka, ja nikad cula za taj rondoment. mint je neki sto posto, samo sto se meni urezalo zuto kao limun pakovanje... a nema fotke na netu bas nigde :(

Link to comment

jbg..nema fotke pakovanja, al mislim da je osnova bila bela sa zelenkastim krugovima...al jebemliga kad je to bilo, ko da se seti...

Link to comment
sasvim moguce da je to to, jebem li ga. toga vise nigde nema da se kupi?rajka, ja nikad cula za taj rondoment. mint je neki sto posto, samo sto se meni urezalo zuto kao limun pakovanje... a nema fotke na netu bas nigde :(
rondoment je imao bas takvo pakovanje, verovatno ti se zato urezalo, iako nisi zapamtila ime.
Link to comment
:lol: je li, rajka, a je l' taj rondoment bombon bio blago ulubljen sa obe strane?
jeste :)bez rupe, samo malo udubljen. i imao je blazi ukus od ovog drugog.
Link to comment

Nema šanse da niko nije iskomentarisao, ali mrzi da tražim, ovako ošamućen - Pik Čačak je verovatno nešto najgore što se u svetu prodavalo pod imenom "ČIPS", hvala Marbo-u i onim bivšim hokejašima što su ga osnovali.Nedostaju mi, pak, sladoled "Tiger" - kao kapri, samo što je unutra bio jarko žut i ukusa pomešano: pomorandža i limun, onda Fruktalov od pomorandže u onom četvrtastom tetrapaku, čokolada "Galija" sa mlečnim punjenjem - soc zamena za Kinderladu (skroz dobra bila) i sama Kinderlada. Nek se nosi onaj ko je odlučio da ukine tu divotu. Neki se gnušaju zlatnih kapi, ali meni je to bila fantazija - u vojsci sam jednom slučajno kupio sok u onom celofan pakovanju - to je bilo to! Nikad ga više nisam našao :( U poslednje vreme 'mesto fante pijem Jupi, lepši mi je. Koktu nikada nisam voleo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...