Jump to content
IGNORED

Vreca za spavanje


Mancunian

Recommended Posts

i beg to differ. imam Mekinli šator model "Dakota". preživeo je dunavsku oluju, odlično je provetren, nigde cepanja - rašivanja - curenja - kondenzata...nije za zimu, dabome, ali je jako solidan trosezonac.
u ovome je poenta:Odnosno, nije Mckinley toliko jeftiniji od sličnih artikala u Gori, pa da time opravda taj svoj nekvalitet slabiji kvalitet.
Link to comment
zato što je sve od Mckinley-a (jako) lošeg kvaliteta. I tehnički i materijalno.
Ne bih se složio, imam gomilu McKinley outdoor proizvoda (rančevi, pantalone, obuća, jakna, majce, duksevi...) i za pare koje su me koštali su sasvim zadovoljavajućeg kvaliteta i udobnosti, i ako smem da primetim, dugo traju.Stavio bih ih ispred npr. Northface-a koji važe za malo kvalitetnije i skuplji su.
Link to comment

nemam mnogo iskustva sa McKinley-em imam samo njihovu jaknu i sasvim je oki pao je dogovor da idemo u Decathlon po kamping opremu,pašće podloga i vreća a treba mi i ranacpa javljam utiske i iskustva

Link to comment

ono za Mckinley je neko moje (ne)objektivno mišljenje bazirano na ličnom iskustvu. NJihove stvari koje sam nosio su se sve rašile, pocepale. U glavnom ne propuštaju vlagu, a propuštaju hladnoću. Majice i slično moraju da se peru posle prvog nošenja jer odmah nepodnošljivo zaudaraju na znoj. (sada - post McKinley era - kad npr. odem u Austriju leti na 5-6 dana ekstenzivnog znojenja nosim 2 majice, koje ne mogu da se usmrde)Ako neko ima bolje iskustvo sa Mckinley-em - drago mi je! Pošto sam se sad 100% prebacio na top marke (Millet, Mammut...) koje su jbeni Ferrari (i isto toliko i koštaju :isuse: ) sad vidim sve nedostatke istog tog Mckinleya. Opet, sve zavisi od namene. Za neke jednodnevne light varijante, verujem da je Mckinley korektan. Ivy srećno u Decathlonu!

Link to comment
Pošto sam se sad 100% prebacio na top marke (Millet, Mammut...) koje su jbeni Ferrari (i isto toliko i koštaju :isuse: ) sad vidim sve nedostatke istog tog Mckinleya.
Pa ja nisam ni mislio da poredim McKinley sa Mammut-om, samo sam hteo da kažem da je za potrebe neekstremnog uživanja u prirodi to sasvim OK u svom cenovnom okviru. Doduše, pričalo se o vrećama, a tu imam samo jednu vojnu i jednu Northface. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...